Postępowanie zakończone 2026-07-21
Remont drogi wojewódzkiej nr 719 od km 39+021 do km 40+185 w zakresie remont drogi pieszo rowerowej – nr postępowania 123/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316391
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 123 26.docx
- SWZ SWZ 123 26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 123 26.pdf
- Inny materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej.7z
- Przedmiar materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/Przedmiar.pdf
- STWiOR materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/SST dla Remont drogi wojewódzkiej nr 719 od km 39+021 do km 40+185 w zak.doc
- STWiOR materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/Załącznik nr 1 do Warunków ogólnych - Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.doc
- Inny materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/część v - warunki ogólne roboty budowlane.docx
- Inny materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/SOR 1.pdf
- Inny materiały - Remont dw nr 719 km 39+021 do km 40+185 w zakresie drogi pieszo rowerowej/SOR 2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26