Postępowanie zakończone 2026-07-23
Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 126/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322016
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 126 26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 126 26.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa.zip
- Inny SWZ 126 26.docx
- Przedmiar dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/Przedmiar robót DW 721 Stara Iwiczna.xlsx
- Projekt dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 07.02.01 Stara Iwiczna.docx
- STWiOR dokumentacja przetargowa/Załącznik nr 1 do Warunków ogólnych - Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4520_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4521_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4522_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4523_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4524_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4525_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4526_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4527_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4529_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4530_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/4531_001.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/Badania MMA DW 721 Stara Iwiczna.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 01.01.01a 721 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 01.02.04 roboty rozbiórkowe 721 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 04.01.01 Wykonanie koryta 721 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie 721 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 04.04.02b Podbudowa 721 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 04.07.01a_podbudowa bitumiczna Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D.05.03.05a_scieralna_2026 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D.05.03.11c frezowanie na zimno 721 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 05.03.23a Nawierzchnia dróg ulic placów DW 721 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 05.03.26a zabezpieczenie geosiatką DW 721 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 06.01.01 Umocnienie rowów Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 06.02.01a przepusty PE Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 06.04.01 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 07.01.01 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 07.02.02 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D 08.01.01b_Krawężniki betonowe_DW 721 Stara Iwiczna.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/D.08.03.01 Stara Iwiczna.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/matriały przetargowe remont DW721 m. Stara Iwiczna/DW 721 Kawęczyn_wiazaca_2025 Stara Iwiczna.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26