Postępowanie zakończone 2026-07-21
Remont dw nr 805 na odcinkach: od km 0+000 do km 0+605 (z wył. mostu) w m. Warszawice oraz od km 1+688 do km 2+480 w m. Warszawice, gm. Sobienie Jeziory, powiat otwocki, woj. maz.–nr postęp. 130/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324733
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 130 26.docx
- SWZ SWZ 130 26.pdf
- Wzór umowy edytowalny druk oferty 130 26.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 130 26.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice.7z
- Przedmiar materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Przedmiar robót DW 805 Warszawice.xlsx
- Projekt materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 07.02.01.docx
- STWiOR materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Warunki ogólne - roboty budowlane/Załącznik nr 1 do Warunków ogólnych - Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/4564_001.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/4565_001.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/4566_001.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/4567_001.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/Arkusz (2a).jpg
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/Arkusz (2).jpg
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/Arkusz (5).jpg
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/Arkusz (6).jpg
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/805 SOR Warszawice/Arkusz (7).jpg
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_10.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_11.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_12.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_13.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_14.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Badania MMA DW 805 Warszawice/M_0_09_2025_488_F_15.pdf
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 01.01.01.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 01.02.04 roboty rozbiórkowe.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 04.01.01 Wykonanie koryta.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 04.02.02 W-wa mrozoochronna.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 04.04.02 Podbudowa.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 04.07.01a_podbudowa bitumiczna.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D.05.03.05a scieralna_2025.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D.05.03.05b wiazaca_2025.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D.05.03.11c frezowanie na zimno.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 05.03.23a Nawierzchnia dróg ulic placów.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 05.03.26a zabezpieczenie geosiatką.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 06.01.01 Umocnienie rowów.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 06.02.01a przepusty PE.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 06.04.01 Rowy.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 07.01.01.docx
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 07.02.02.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/D 08.01.01 Krawężniki betonowe.doc
- Inny materiały przetargowe rem DW 805 m. Warszawice/Warunki ogólne - roboty budowlane/część v - warunki ogólne roboty budowlane.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26