Postępowanie zakończone 2026-08-25
Remont dwóch klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, przy ul. Kowieńskiej 8 w Warszawie. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.44.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376173
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 11 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- 90 dni od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 3_DNZP_260_44_26_Przedmiar_zal_6_A.pdf
- Przedmiar 4_DNZP_260_44_26_Przedmiar_zal_6_B.pdf
- SWZ 2_DNZP_260_44_26_SWZ_z_zal_od 1 do 5.pdf
- Wzór umowy 8_DNZP_260_44_26_Proj_umowy_zal_10.pdf
- Formularz 9_DNZP_260_44_26_zal_1_oferta.doc
- Ogłoszenie 1_DNZP_260_44_26_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 14_INSTRUKCJA DLA WYKONAWCY.pdf
- Inny 10_DNZP_260_44_26_zal_2_Oswiadczenie.doc
- Inny 11_DNZP_260_44_26_zal_3_Oswiadczenie.doc
- Inny 12_DNZP_260_44_26_zal_4_Oswiadczenie.doc
- Inny 13_DNZP_260_44_26_zal_5_Oswiadczenie.doc
- Inny 5_DNZP_260_44_26_Projekt_zal_7.pdf
- Inny 6_DNZP_260_44_26_BIOZ_zal_8.pdf
- Inny 7_DNZP_260_44_26_Specyfikacja_zal_9.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 11 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.51.2026
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny, wymiana instalacji wod-kan w nieruchomości mieszkalnej przy ul. Mackiewicza 9. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.50.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (7 pustostanów – 7 części)
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny nieruchomości mieszkalnej przy ul. Kłopotowskiego 20. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.49.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.47.2026