WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-19

Remont Inspektoratu ZUS w Nowym Dworze Mazowieckim

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00272779
Zamawiający
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-19
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 2 do SOPZ - Przedmiar.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy/zał. nr 1 do Formularza ofertowego - Kosztorys.xls
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 1 do SOPZ - STWiOR.pdf
  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 3 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz zał. nr 1 do Formularza ofertowego - Kosztorys.xls
  • Formularz Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy/~$ł. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Formularz Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Formularz Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy/Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 0027277901.01.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia o grupie kapitałowej.docx
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot10.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot11.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot12.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot13.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot1.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot2.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot3.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot4.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot5.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot6.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot7.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot8.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Fot9.JPG
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Zał. nr 3 do SOPZ - Załączniki graficzne/Thumbs.db
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - Wzór protokolu z wizji lokalnej.docx
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ - Wzór Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
  • Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia zart. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - Podmiot udostępniający zasoby.docx
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ - Wzór oświadczenia o aktualności informacji.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zakład Ubezpieczeń Społecznych