Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Remont jazu na pot. Maleckim w km 6+218
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396751
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
- Główny kod CPV
- 45246400-7 — Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodzio-
- Miejsce wykonania robót
- Witkowice, pow. oświęcimski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. Nr 12 do SWZ - Kosztorys ofertowy.xlsx
- Projekt SST/zał. nr 3-1, cz1- ST Warunki ogólne.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-2, cz2- ST Robót ziemnych.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-3, cz3- ST Robót przy umoc. biologicznych.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-4, cz4- ST Robót umocnieniowych kamiennych.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-5, cz5- ST Robót przy umocn. z elem. bet i żelb.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-6, cz4-cz6 ST Robót bet. i żelbet_.doc
- Projekt SST/zał. nr 3-7, cz7-cz7 ST Robót izolacyjnych wodochronnych.doc
- STWiOR OPZ - Remont jazu na pot. Maleckim w km 6+218.pdf
- STWiOR SST/SST - jaz pot Malecki km 6+218.pdf
- SWZ SWZ - K.ROZ.270.2.151.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. Nr 1 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. Nr 3 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SST/zał. nr 3-8, cz.8 ST Usunięcie drzew i krzewów.docx
- Inny Zał. Nr 10 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Zał. Nr 11 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie wykonawcy wspólnie ubiegajacych sie.docx
- Inny Zał. Nr 5 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. Nr 6 do SWZ - Oświadczenie - Podmiot trzeci.docx
- Inny Zał. Nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji art 7 ust 1.docx
- Inny Zał. Nr 9 do SWZ - Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitalowej.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP