Postępowanie zakończone 2026-07-27
Remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20.
Akademia Mazowiecka w Płocku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334119
- Zamawiający
- Akademia Mazowiecka w Płocku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załacznik nr 1 do OPZ_Przedmiar.pdf
- SWZ Dział I SWZ - Specyfikacja Warunków Zamówienia DA.25.1.34.2026.MG.pdf
- Wzór umowy Dział III SWZ - Projektowane postanowienia umowy DA.25.1.34.2026.MG.pdf
- Ogłoszenie 2026_BZP 00334119_01 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dział II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia DA.25.2.34.2026.MG.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 1-8 edytowalne DA.25.1.34.2026.MG.docx
- Inny Załącznik nr 1 do Umowy - Wniosek o zatwierdzenie materiałów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do Umowy - Wytyczne do dokumentacji powykonawczej.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP