WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-14

Remont lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 200 w budynku przy ul. Z. Modzelewskiego 46/50 w Warszawie w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00309672
Zamawiający
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar bud..ath
  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar bud..pdf
  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar elektr..ath
  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar elektr..pdf
  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar sanit..ath
  • Przedmiar Modzelewskiego 46-50 m 200 - przedmiar sanit..pdf
  • STWiOR STWiORB - Branża budowlana.pdf
  • STWiOR STWiORB - Branża elektryczna.pdf
  • STWiOR STWiORB - Branża sanitarna.pdf
  • SWZ SWZ - TZ.PNK.260.21.2026.pdf
  • Wzór umowy Postanowienia umowy - TZ.PNK.260.21.2026.pdf
  • Formularz Formularz oferty - TZ.PNK.260.21.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 2026.BZP 00309672.01.pdf
  • Inny Br.elektr-Schemat-Modzelewski46.50m200.pdf
  • Inny Rzut lok. Modzelewskiego 46-50 m 200.pdf
  • Inny szkic sanitarny.pdf
  • Inny Załączniki do materiałów przetargowych - TZ.PNK.260.21.2026.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy