Postępowanie zakończone 2026-06-11
Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.20.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256930
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny 10_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_VIII.pdf
- Inny 11_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_IX.pdf
- Inny 12_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_X.pdf
- Inny 13_DNZP_260_20_2026_Szkice_lokali.pdf
- Inny 14_DNZP_260_20_2026_Specyfikacja_techniczna_zal_8.pdf
- Inny 15_DNZP_260_20_2026_Projekt_umowy_zal_9.pdf
- Inny 16_DNZP_260_20_2026_zal_1_oferta.doc
- Inny 17_DNZP_260_20_2026_zal_2_Oswiadczenie.doc
- Inny 18_DNZP_260_20_2026_zal_3_Oswiadczenie.doc
- Inny 19_DNZP_260_20_2026_zal_4_Oswiadczenie.doc
- Inny 1_DNZP_260_20_2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 20_DNZP_260_20_2026_zal_5_Oswiadczenie.doc
- Inny 21_Instrukcja dla wykonawcy.pdf
- Inny 2_DNZP_260_20_2026_SWZ_z_zal_od 1 do 5.pdf
- Inny 3_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_I.pdf
- Inny 4_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_II.pdf
- Inny 5_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_III.pdf
- Inny 6_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_IV.pdf
- Inny 7_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_V.pdf
- Inny 8_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_VI.pdf
- Inny 9_DNZP_260_20_2026_Przedmiary_cz_VII.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.51.2026
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny, wymiana instalacji wod-kan w nieruchomości mieszkalnej przy ul. Mackiewicza 9. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.50.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (7 pustostanów – 7 części)
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny nieruchomości mieszkalnej przy ul. Kłopotowskiego 20. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.49.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.47.2026