Postępowanie zakończone 2026-08-28
Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.47.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390720
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 370 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- Liczba dni od zawarcia umowy – nieuzupełniona w projekcie; termin zakończenia do dnia ……
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 10_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_VIII.pdf
- Przedmiar 11_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_IX.pdf
- Przedmiar 12_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_X.pdf
- Przedmiar 3_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_I.pdf
- Przedmiar 4_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_II.pdf
- Przedmiar 5_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_III.pdf
- Przedmiar 6_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_IV.pdf
- Przedmiar 7_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_V.pdf
- Przedmiar 8_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_VI.pdf
- Przedmiar 9_DNZP_260_47_2026_Przedmiary_cz_VII.pdf
- SWZ 2_DNZP_260_47_2026_SWZ_z_zal_od 1 do 5.pdf
- Wzór umowy 15_DNZP_260_47_2026_Projekt_umowy_zal_9.pdf
- Formularz 16_DNZP_260_47_2026_zal_1_oferta.doc
- Ogłoszenie 1_DNZP_260_47_2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 21_Instrukcja dla wykonawcy.pdf
- Inny 13_DNZP_260_47_2026_Szkice_lokali.pdf
- Inny 14_DNZP_260_47_2026_Specyfikacja_techniczna_zal_8.pdf
- Inny 17_DNZP_260_47_2026_zal_2_Oswiadczenie.doc
- Inny 18_DNZP_260_47_2026_zal_3_Oswiadczenie.doc
- Inny 19_DNZP_260_47_2026_zal_4_Oswiadczenie.doc
- Inny 20_DNZP_260_47_2026_zal_5_Oswiadczenie.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 370 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.51.2026
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny, wymiana instalacji wod-kan w nieruchomości mieszkalnej przy ul. Mackiewicza 9. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.50.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (7 pustostanów – 7 części)
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny nieruchomości mieszkalnej przy ul. Kłopotowskiego 20. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.49.2026
- Wykonanie izolacji zewnętrznych przeciwwodnych z remontem hal garażowych w budynku Ząbkowska 22/24/26. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.40.2026