WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16

Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.51.2026

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415818
Zamawiający
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Główny kod CPV
45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Miejsce wykonania robót
Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
7 290 zł
Termin składania ofert
2026-09-16
Termin realizacji
Liczba dni od zawarcia umowy – wartość wpisywana przy podpisaniu umowy.
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 10_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_VIII.pdf
  • Przedmiar 11_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_IX.pdf
  • Przedmiar 12_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_X.pdf
  • Przedmiar 3_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_I.pdf
  • Przedmiar 4_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_II.pdf
  • Przedmiar 5_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_III.pdf
  • Przedmiar 6_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_IV.pdf
  • Przedmiar 7_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_V.pdf
  • Przedmiar 8_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_VI.pdf
  • Przedmiar 9_DNZP_260_51_2026_Przedmiary_cz_VII.pdf
  • SWZ 2_DNZP_260_51_2026_SWZ_z_zal_od 1 do 5.pdf
  • Wzór umowy 15_DNZP_260_51_2026_Projekt_umowy_zal_9.pdf
  • Formularz 16_DNZP_260_51_2026_zal_1_oferta.doc
  • Ogłoszenie 1_DNZP_260_51_2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Instrukcja 21_Instrukcja dla wykonawcy.pdf
  • Inny 13_DNZP_260_51_2026_Szkice_lokali.pdf
  • Inny 14_DNZP_260_51_2026_Specyfikacja_techniczna_zal_8.pdf
  • Inny 17_DNZP_260_51_2026_zal_2_Oswiadczenie.doc
  • Inny 18_DNZP_260_51_2026_zal_3_Oswiadczenie.doc
  • Inny 19_DNZP_260_51_2026_zal_4_Oswiadczenie.doc
  • Inny 20_DNZP_260_51_2026_zal_5_Oswiadczenie.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 290 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 13 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP