Postępowanie zakończone 2026-08-20
Roboty budowlane wielobranżowe prowadzące do kompleksowej wymiany układów klimatyzacji nr 2 i nr 3 w Budynku Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (...)
Uniwersytet Warszawski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375567
- Zamawiający
- Uniwersytet Warszawski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 19 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- 4 miesiące od daty protokolarnego przekazania terenu robót
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 3 do OPZ - Przedmiar.pdf
- SWZ 109_2026-SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 7 do SWZ-Wzór umowy-109_26.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_opublikowane.pdf
- Inny Zał. nr 1 do OPZ - Rzuty agregatów.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ_109-2026 - Adres (link) strony internetowej.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Zał. nr 3 i 4 do SWZ_109-2026 - Formularz nr 1 i 2.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie wspólne.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Zobowiązanie_udostępnienie zasobów.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 19 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytet Warszawski
- Przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń nieużytkowych na magazyny wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego na poziomie -1 budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
- Modernizacja systemu CCTV i zwiększenie ilości kamer w budynku Domu Studenta nr 7 Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Sulimy 4 w Warszawie
- Okresowe kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych, instalacji i przewodów w obiektach nadzorowanych przez BSSOC w roku 2026 i 2027
- Przebudowa istniejących schodów przejścia bramowego prowadzącego z głównego ciągu komunikacyjnego na Mały Dziedziniec UW na schody z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami
- Rozbudowa systemu parkingowego na kampusie centralnym Uniwersytetu Warszawskiego zlokalizowanego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28