Postępowanie zakończone 2026-06-12
Roboty remontowe w budynku Domu Studenta nr 1 Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Żwirki i Wigury 97/99 w Warszawie
Uniwersytet Warszawski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264363
- Zamawiający
- Uniwersytet Warszawski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 102_2026-SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy(1).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu .pdf
- Inny Załączniki do wzoru umowy.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Adres strony internetowej prowadzonego postępowania.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ-Oświadczenie spełnianie warunków i wykluczenie.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Informacje nt.podwykonawstwa.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Formularz cenowy.docx
- Inny Załączniki do wzoru umowy/Zał. nr 6 do wzoru umowy- oświadczenie podwykonawcy.docx
- Inny Załączniki do wzoru umowy/Zał. nr 9 do wzoru umowy-info. dot. przetwarzania danych osobowych.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-administracja-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1- duży remont typowej kuchni-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-kuchnia-kierownika-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-łazienka-administracji-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-łazienka kierownika-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1 malowanie sufitu w pomieszczenia natrysków-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-pokój kierownika-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-pokój zaplecza-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-remont natrysków-2026-przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/DS-1-remont typowego WC i przedsionka-2026-przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OPZ do RR 2026.docx
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA -DS-1 malowanie kuchni 2025.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA -malowanie natrysków i WC w DS-1-2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-kuchnia kierownika 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-łazienka administracji 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-łazienka kierownika 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-pokój kierownika 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-pokój zaplecza 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-remont administracji 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-remont natrysków 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/SZCZEGOLOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA DS-1-remont-WC i przedsionka- 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-kuchnia kierownika 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-łazienka administracji 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-łazienka kierownika 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1 - malowanie natrysków i WC 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-pokój kierownika 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-pokój zaplecza 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-remont administracji 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA -DS-1 remont kuchni 2025.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja/OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DS-1-remont natrysków 2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytet Warszawski
- Przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń nieużytkowych na magazyny wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego na poziomie -1 budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
- Modernizacja systemu CCTV i zwiększenie ilości kamer w budynku Domu Studenta nr 7 Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Sulimy 4 w Warszawie
- Roboty budowlane wielobranżowe prowadzące do kompleksowej wymiany układów klimatyzacji nr 2 i nr 3 w Budynku Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (...)
- Okresowe kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych, instalacji i przewodów w obiektach nadzorowanych przez BSSOC w roku 2026 i 2027
- Przebudowa istniejących schodów przejścia bramowego prowadzącego z głównego ciągu komunikacyjnego na Mały Dziedziniec UW na schody z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami