Postępowanie zakończone 2026-07-23
Rozbudowa drogi gminnej al. Armii Krajowej w Radzyminie.
GMINA RADZYMIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334226
- Zamawiający
- GMINA RADZYMIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PR/01 Przedmiar.pdf
- Przedmiar PR/PRZEDMIAR 26.05 Radzymin_Armii_Krajowej_gaz.pdf
- Przedmiar PR/PRZEDMIAR 26.05 Radzymin_Armii_Krajowej_KD.pdf
- Przedmiar PR/PRZEDMIAR 26.05 Radzymin_Armii_Krajowej_przepust.pdf
- Przedmiar PR/PRZEDMIAR 26.05 Radzymin_Armii_Krajowej_WD.pdf
- Przedmiar PR/Przedmiar - Radzymin al. Armii Krajowej.pdf
- Projekt dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/PW- Radzymin ul. AK - oświetlenie.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/GAZ/PW_GAZ_AK_PDF/1. opis.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/GAZ/PW_GAZ_AK_PDF/PW_GAZ_AK.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/1.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/PW_KD_AK.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/opis.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/PW_PRZEPUST AK_SCALONY.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/WD/PW_WD_AK/1.pdf
- Projekt dokumnetacja/sanitarne/WD/PW_WD_AK/PW_WD_AK_PDF.pdf
- Projekt dokumnetacja/telekomunikacja/PT Radzymin AK.pdf
- STWiOR dokumnetacja/drogi/SST/TYTUŁ SST.doc
- STWiOR dokumnetacja/sanitarne/sst/KD_WD_GAZ_SST.pdf
- STWiOR dokumnetacja/sanitarne/sst/PRZEPUST_SST.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumnetacja/drogi/PT/AK PT rysunki.pdf
- Inny dokumnetacja/drogi/PZT PAB/PB PZT PAB.pdf
- Inny dokumnetacja/drogi/SOR/SOR.pdf
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/00.00.00.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/01.01.01 Odtworzenie trasy.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/01.02.01 Usuniecie drzew.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/01.02.02 Zdjecie warstwy humusu.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/01.02.04 Rozbiorka elementow drog.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/02.03.01 Wykonanie nasypów.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/03.02.01a Regulacja pionowa studzienek.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.03.01 Oczyszczenie i skropienie.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.04.01 Podbudowa zasadnicza z Antykompresyjnej Mieszanki Kamienno-Glebowej.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.04.02 Podbudowa z kruszywa stab. mech.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.05.01 Ulepszone podłoże i warstwa z gruntu stabilizowanego cementem.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/04.07.01 Podbudowa z betonu asfaltowego.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/05.03.05a Warstwa ścieralna.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/05.03.05b Warstwa wiążąca.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/07.01.01 Oznakowanie poziome.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/07.02.01 Oznakowanie pionowe.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/07.06.01b Przestawienie ogrodzenia przy posesjach przydrożnych.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/08.01.01 Krawezniki betonowe.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/08.02.02 Chodniki z brukowej kostki betonowej.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/08.03.01 Obrzeza betonowe.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/08.05.01 Ścieki z kostki betonowej.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/09.01.01 Zielen drogowa.doc
- Inny dokumnetacja/drogi/SST/~WRL2555.tmp
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/Rys.E-1.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/Rys.E-2.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/Rys.E-3.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/Rys.E-4.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/PW/Rys.E-5.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/ST/SSTWiORB_ELE.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/projekt_PODK.6630.278.2025_2025-05-14_120953_podpisany.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Protokol_PODK.6630.278.2025.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-1)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-2)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-3)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-4)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-5)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Przejście dla pieszych_ Radzymin al. Armii Krajowej (przejście P-6)_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/elektroenergetyka/Załączniki/Radzymin al. Armii Krajowej_Raport.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/3717742515_25_09_31_3131.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/AK uzgodnienie PSG gazownia Wołomin poprawione.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/AK uzgodnienie PSG.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/PW_GAZ_AK_PDF/2. AK uzgodnienie PSG.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/PW_GAZ_AK_PDF/3. AK uzgodnienie PSG gazownia Wołomin poprawione.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/GAZ/warunki gaz.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/10.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/2.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/3.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/4.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/5.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/6.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/7.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/8.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/KD/PW_KD_AK_PDF/9.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/1.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/2.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/3.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/PRZEPUST/PW_przepust_AK_PDF/4.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/WD/PW_WD_AK/2.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/WD/PW_WD_AK/3.pdf
- Inny dokumnetacja/sanitarne/WD/PW_WD_AK/4.pdf
- Inny dokumnetacja/ZRID AK.PDF
- Inny dokumnetacja/ZRID zał. nr 1 mapa podziałowa.pdf
- Inny dokumnetacja/ZRID zał. nr 2 PB PZT PAB.pdf
- Inny oświadczenia składane na wezwanie.docx
- Inny oświadczenia składane wraz z ofertą.docx
- Inny PR/PR_DR_Radzymin al. Armii Krajowej - zakres opcjonalny.pdf
- Inny PR/PR_DR_Radzymin al. Armii Krajowej - zakres podstawowy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RADZYMIN
- Rewitalizacja zabytkowego śródmieścia Radzymina – etap końcowy - budowa Parku na Placu Wolności.
- Przebudowa ulicy Mickiewicza w Radzyminie.
- Wykonanie nakładki asfaltowej w ul. Przejściowej w Słupnie w ramach zadania „Budowa drogi gminnej–ul. Przejściowej na odcinku od DK nr 8 – ul. Jana Pawła II do ul. Rzecznej w Słupnie, gmina Radzymin”
- Przebudowa ulicy Tadeusza Różewicza w Radzyminie
- Przebudowa dróg na terenie Gminy Radzymin: Część 1. Przebudowa ul. Nowowiejskiej w Sierakowie Część 2. Przebudowa ul. Sobieskiego w Sierakowie Część 3. Przebudowa ul. Konika Polnego w Łąkach