WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Rozbudowa drogi powiatowej nr 2337W relacji Szreńsk - Ratowo - Radzanów na odcinku od km 0+066 do km 0+580 (ulica Feliksa Szreńskiego w Szreńsku)

POWIAT MŁAWSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398953
Zamawiający
POWIAT MŁAWSKI
Główny kod CPV
45233320-8 — Fundamentowanie dróg
Miejsce wykonania robót
Szreńsk, pow. mławski, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
24 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-19

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ F. Szrenskiego OR.272.1.16.2026-sig.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny PROJEKT_F_Szrenskiego.zip
  • Inny Załaczniki do SWZ.zip
  • Przedmiar PROJEKT/F Szrenskiego Kosztorys ofertowy_b_drogowa.xlsx
  • Przedmiar PROJEKT/PRZEDMiar robót ul. Szreńskiego w Szreńsku 2026.doc
  • Przedmiar PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/KOSZTORYS OFERTOWY- Szreńsk.pdf
  • Projekt PROJEKT/F.Szreńskiego - plan sytuacyjny-Układ1.pdf
  • Projekt PROJEKT/F.Szreńskiego - plan zagospodarowania.pdf
  • Projekt PROJEKT/PROJEKT techniczny.pdf
  • Projekt PROJEKT/PT Feliksa Szreńskiego..pdf
  • Projekt PROJEKT/PZT i PAB F. Szreńskiego.pdf
  • Projekt PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/opis.-kd+wod.pdf
  • STWiOR PROJEKT/SST (1).doc
  • STWiOR PROJEKT/SST ul. Szreńskiego w Szreńsku.pdf
  • STWiOR PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/SPECYFIKACJA WOD-KAN.pdf
  • Inny PROJEKT/F.Szreńskiego - plan oznakowania.pdf
  • Inny PROJEKT/KO_telekomunikacja_kolizje.pdf
  • Inny PROJEKT/Przekroje normalne-F.Szreńskiego-16-08-2021-Model.pdf
  • Inny PROJEKT/Przekroje poprzeczne - F. Szreńskiego-13-08-2021-Model.pdf
  • Inny PROJEKT/Przekrój podłużny - F. Szreńskiego-13-08-2021-Model.pdf
  • Inny PROJEKT/Szczegóły konstrukcyjne-F. Szreńskiego-16-08-2021-Model.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/plot.log
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 1 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 2 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 3 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 4 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 5 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 6 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/RYS - 7 S.pdf
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/ZUD Szreńskiego 1.jpg
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/ZUD Szreńskiego 2.jpg
  • Inny PROJEKT/Szreńsk B sanitarna/PDF/ZUD Szreńskiego 3.jpg
  • Formularz Załącznik nr 3 do SWZ-Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załacznik nr 2 do SWZ PPU.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 24 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT MŁAWSKI