Postępowanie zakończone 2026-07-10
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2524W Lelis - Długi Kąt - Kadzidło od km 0+000,00 do km 1+393,00 w miejscowości Lelis – Etap II
Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294450
- Zamawiający
- Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt Budowlany.zip
- SWZ 3. SWZ - TP z możliwością negocjacji.pdf
- Wzór umowy 5. PPU.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Załączniki w formie edytowalnej.docx
- Inny Dokumentacja projektowa cz.2.zip
- Inny Projekt Budowlany/Decyzja ZRID.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Materiały do ZRID/Analiza powiązania z drogami publicznymi_odcinek powiat.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Materiały do ZRID/Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Materiały do ZRID/Decyzja pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Materiały do ZRID/Mapa z proponowanym przebiegiem rys.2_1.pdf
- Przedmiar PRZ DP 2524W Lelis ETAP II.xlsx
- Projekt Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.2-21 Opis PW.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.1 Strona tytułowa PW.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.22 - Rys.1_DR_PW_01_A_Plan lokalizacyjno-orientacyjny.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.23 - Rys.2.1_DR_PW_B_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.24 - Rys.2.2_DR_PW_B_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt Wykonawczy/Drogi/Str.25 - Rys.2.3_DR_PW_B_Plan sytuacyjny.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP