WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Rozbudowa DW nr 722 - ul. Pionierów na odc. od km 3+454,50 do km 3+657,10 w m. Zalesie Górne. – nr postępowania 122/26

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319566
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 122 26.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 122 26.pdf
  • Inny edytowalny druk oferty 122 26.docx
  • Inny SWZ 122 26.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1).7z
  • Inny SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2).7z
  • Inny SWZ cz. IV-VI.7z
  • Projekt SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/03_DW_722_Zalesie Górne_WKZ_opinia zrid.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/00_DW_722_UW_decyzja ZRID.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/01_DW_722_Zalesie Górne_WKZ_informacja o zabytkach.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/02_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_informacja zjazdy infrastruktura.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/04_DW_722_Zalesie Górne_KPP_wykaz wypadkow.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/05_DW_722_Zalesie Górne_KSP_wykaz wypadkow.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/06_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_uzgodnienie mdcp.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/07_DW_722_Zalesie Górne_SPP_PKP_mdcp_GEK.6640.3616.2021.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/08_DW_722_Zalesie Górne_SPP_mdcp_GEK.6640.395.2022.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/09_DW_722_Zalesie Górne_oswiadczenie mdcp.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/0_DW_722_Zalesie Górne_spis uzgodnień.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/10_DW_722_Zalesie Górne_PKP_mdcp_6321.177_24.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/11_DW_722_Zalesie Górne_SPP_mdcp_GEK.6640.2277.2024.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/12_1_DW_722_Zalesie Górne_SPP_narada koordynacyjna_protokol.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/12_2_DW_722_Zalesie Górne_SPP_narada koordynacyjna_protokol_ver.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/12_3_DW_722_Zalesie Górne_SPP_narada koordynacyjna_zal.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/12_4_DW_722_Zalesie Górne_SPP_narada koordynacyjna_zal_ver.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/13_DW_722_Zalesie Górne_UM_opinia geometria.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/14_DW_722_Zalesie Górne_SPP_opinia geometria.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/15_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_uzgodnienie konstr..pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/16_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_zgoda rozsączanie.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/17_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_uzgodnienie odwodnienia.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/18_DW_722_Zalesie Górne_UGP_uzgodnienie konstr..pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/19_DW_722_Zalesie Górne_PGE_warunki przebudowa nN.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/20_DW_722_Zalesie Górne_PGE__uzgodnienie nN_cały.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/20_DW_722_Zalesie Górne_PGE__uzgodnienie nN.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/21_DW_722_Zalesie Górne_PGE_warunki przebudowa SN.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/22_DW_722_Zalesie Górne_PGE_PGE_uzgodnienie SN_cały.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/22_DW_722_Zalesie Górne_PGE_PGE_uzgodnienie SN.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/23_DW_722_Zalesie Górne_PGE_warunki zasialania oświetlenie.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/24_DW_722_Zalesie Górne_PKP Energetyka_uzgodnienie pw.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/25_DW_722_Zalesie Górne_PKP TELKOL_uzgodnienie pw.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/26_DW_722_Zalesie Górne_PKP TK TELEKOM_uzgodnienie pw_caly.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/26_DW_722_Zalesie Górne_PKP TK TELEKOM_uzgodnienie pw.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/27_DW_722_Zalesie Górne_PKP PLK_uzgodnienie pw.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/27_DW_722_Zalesie Górne_PKP PLK_uzgodnienie pw_podpis ele.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/28_DW_722_Zalesie Górne_PKP NIeruchomości_uzgodnienie pw.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/29_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_uzgodnienie linii rozgr.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/30_DW_722_Zalesie Górne_UGP_uzgodnienie linii rozgr.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/31_DW_722_Zalesie Górne_MZDW_uzgodnienie sieci uzbrojenia terenu.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/32_DW_722_Zalesie Górne_UGP_uzgodnienie gospodarka zielenią.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/33_DW_722_Zalesie Górne_WP_dec. pozwolenie wodnoprawne_ele.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/33_DW_722_Zalesie Górne_WP_dec. pozwolenie wodnoprawne.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/34_DW_722_Zalesie Górne_WP_dec. pozwolenie wod. zaśw. ost.ele.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/34_DW_722_Zalesie Górne_WP_dec. pozwolenie wod. zaśw. ost. .pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/35_DW_722_Zalesie Górne_WP_operat wodnpprawny.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/36_DW_722_Zalesie Górne_UW_odstępstwo.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/36_DW_722_Zalesie Górne_UW_odstępstwo_ver.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/37_DW_722_Zalesie Górne_UGP_warunki techniczne oświetlenie.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/01_uzgodnienia/38_DW_722_Zalesie Górne_UGP_uzgodnienie oświetlenie.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/01_DW_722_Zalesie Górne_ZWM_opinia zrid.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/02_DW_722_Zalesie Górne_UGP_opinia zrid.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/03_DW_722_Zalesie Górne_WKZ_opinia zrid_ver.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/04_DW_722_Zalesie Górne_WP_opinia zrid.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/05_DW_722_Zalesie Górne_LP_opinia zrid.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/05_DW_722_Zalesie Górne_LP_opinia zrid.pdf_ver.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/06_DW_722_Zalesie Górne_MŚ_wniosek bez odp.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/07_DW_722_Zalesie Górne_PKP_wniosek bez odp.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/00_Uzgodnienia/02_opinie ZRID/08_DW_722_Zalesie Górne_SPP_wniosek bez odp.pdf
  • Inny SWZ cz. III Dokumentacja przetargowa (1)/Dokumentacja projektowa część 1/01_geotechnika/DW_722_Zalesie Górne_DBPG.pdf
  • Przedmiar SWZ cz. IV-VI/722 kosztorys ofertowy utylizacja destruktu.xlsx
  • Przedmiar SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_PR_DW 722_br.drogowa.pdf
  • Przedmiar SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_PR_DW 722_br. elektryczna_SN.pdf
  • Przedmiar SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_PR_DW 722_br. sanitarna.pdf
  • Projekt SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_ZIELEŃ_DW 722_br.zieleń.pdf
  • Wzór umowy SWZ cz. IV-VI/OWU/722 ogólne warunki umowy.docx
  • Inny SWZ cz. IV-VI/OWU/722 OWU.pdf
  • Inny SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_PR_DW 722_br. elektryczna_nN.pdf
  • Inny SWZ cz. IV-VI/przedmiar (materiał poglądowy)/TR_PR_DW 722_br. elektryczna_osw.pdf
  • Projekt SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_II_br.sanitarna_KD/TR_PT_DW 722_br. sanitarna.pdf
  • Projekt SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_III_br. elektryczna_OSW/TR_PT_DW 722_br. elektryczna_osw.pdf
  • Projekt SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_IV_br. elektryczna_kolizje nN/TR_PT_DW 722_br. elektryczna_nN.pdf
  • Inny SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_II_br.sanitarna_KD/TR_PAB_DW 722_br. sanitarna_skan.pdf
  • Inny SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_III_br. elektryczna_OSW/TR_PAB_DW 722_br. elektryczna_osw_skan.pdf
  • Inny SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_IV_br. elektryczna_kolizje nN/TR_PAB_DW 722_br. elektryczna_nN_skan.pdf
  • Inny SWZ cz.III Dokumentacja przetargowa (2)/Dokumentacja projektowa - część 2/TOM_I_br. drogi/TR_PB_DW 722_br.drogowa_skan.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, wzór umowy, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE