Postępowanie zakończone 2026-07-07
Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Strzałków – etap IV realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa infrastruktury kanalizacyjnej na terenie Gminy Wolanów”
GMINA WOLANÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302012
- Zamawiający
- GMINA WOLANÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/opis tech. IV etap PBW rozbudowy ks Strzałków-sieć z przył. 2024.pdf
- Projekt Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 3 profil S25-S60 IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- Projekt Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 4 profil S60-S70 IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- SWZ SWZ- Kanalizacja.docx
- Wzór umowy Zał. nr 10 do SWZ- Wzór umowy.docx
- Formularz Zał. nr 4 do SWZ- Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu- 08ded04b-9884-ba25-4b6e-b70001240b74.pdf
- Inny SWZ- Kanalizacja.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Oświadczenie.docx
- Inny Zał. nr 12 do SWZ- Oświadczenie.docx
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Dane charakt. przył. ks IV etap.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Dane charakt. studzenek ks IV etap Przyłącza ks Strzałków 2024.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/plot.log
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/rys.10 typowe zabezp.ist.uzbrojenia.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 11 kaskada zewn..pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 1 Orientacja IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 2 zagosp.IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 5 przejście pod drogą IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys. 6 profil przył. ks IV etap PW ks Strzałków z przył.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Rys.7 typowe studnia 1200.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/rys. 8 typowe studnia 425 mm.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/rys.9 typowe zasyp wykopu.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/Decyzja GDDKiA 1 str.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/Decyzja GDDKiA 2 str.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/Decyzja GDDKiA zał. graf..pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/Załączniki.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf.2 uzgodn. drogi gminne. ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf.3 uzgodn. drogi gminne. ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. nr 1 do decyzji o lokal. inwes. ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. nr 2 do decyzji o lokal. inwes. ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. rys, 2 melioracje WZMiUW ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. rys, 2 ZUD Starostwo ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. rys, 3 melioracje WZMiUW ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 13 do SWZ-Dok.projektowa/Załączniki/zał. graf. rys, 3 ZUD Starostwo ks Strzałków.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ- Klazula RODO.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ- Przedmiar.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ-Zobowiazanie.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ- Wykaz robót.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ- Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ- Oświadczenie.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ-Oświadczenie.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ-Oświadczenie o zatrudnieniu.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP