Postępowanie zakończone 2026-07-24
Rozbudowa skrzyżowania drogi powiatowej Nr 1818W ul. J. Mireckiego z ul. Aleją Legionów w Gminie Legionowo
Powiat Legionowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335003
- Zamawiający
- Powiat Legionowski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_ZPU.272.36.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1-14 do SWZ.zip
- Przedmiar 13. Legionowo 1818W - przedmiar.pdf
- Projekt 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/opis P.B.pdf
- Projekt 1. Projekt budowlany/Projekt zagospodarowania terenu/opis P.Z.T.pdf
- Projekt 1. Projekt budowlany/Załączniki/2412200142_warunki na przełożenie.pdf
- Projekt 1. Projekt budowlany/Załączniki/Uzgodnienie_opinia PTW Orange projekt.pdf
- Projekt 1. Projekt budowlany/Załączniki/Załączniki.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/Opis PW.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt elektroenergetyczny/_Legionowo ul. Mireckiego - oswietlenie PT-W v2 uzgodniony.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt elektroenergetyczny/_Legionowo ul. Mireckiego - PGE nN SN PT-W v1 uzgodniony.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt sanitarny/Opis techniczny.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt telekomunikacji/PTW__Mireckiego_Legionów__OPL__NETIA.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt telekomunikacji/PTW__Mireckiego_Legionów__OPL__NETIA_uzgodniony.pdf
- Projekt 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt telekomunikacji/PTW__Mireckiego_Legionów__OPL.pdf
- Projekt 3. SST/Branża drogowa/D.00.00.00.pdf
- Projekt 3. SST/Branża drogowa/D.07.02.01.pdf
- Projekt 3. SST/Branża drogowa/STRONA TYTUŁOWA PZT.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.01.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.01.02.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.01.02.02.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.01.02.04.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.02.00.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.02.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.02.03.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.04.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.04.04.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.04.05.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.04.07.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.05.03.05b.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.05.03.23a.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.07.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.08.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.08.02.02a.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.08.03.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża drogowa/D.09.01.01.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża elektryczna/Legionowo ul. Mireckiego - oswietlenie STWIORE v1.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża elektryczna/Legionowo ul. Mireckiego - PGE nN SN STWIORE v1.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża sanitarna/STWiORB Legionowo.pdf
- STWiOR 3. SST/Branża teletechniczna/STWiORB_Mireckiego_branża-TT.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy wzór ZPU.33.doc
- Ogłoszenie Załącznik nr 8 - Wykaz robót - wzór ZPU.33.docx
- Ogłoszenie Załącznik nr 9 - Wykaz osób - wzór ZPU.33.docx
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 10 - przekrój przez studnię chłonną.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_ Rys nr 3 - Plan sytuacyjno-wysokościowy.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_ Rys nr 4.1 - Profil podłużny niweleta.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_ Rys nr 4.2 - Profil podłużny niweleta.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 5 - Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 6 - Przekroje charakterystyczne.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 7 - Zjazdy.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 8 - Przekrój pionowy przez drenaż.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/181_Rys nr 9 - przekrój poziomy przez drenaż.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/_Legionowo ul. Mireckiego PB oswietlenie v1 - PZT-O1 2025.02.06.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/_Legionowo ul. Mireckiego PB PGE nN i SN v1 - PZT-E1 2025.02.06.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/PB_Mireckiego--rondo_PB 297x420.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/Plan sytuacyjny do PB-1.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/plot.log
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany/STRONA TYTUŁOWA PBA.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt zagospodarowania terenu/Rys nr 1 Plan orientacyjny.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt zagospodarowania terenu/Rys nr 2 projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Projekt zagospodarowania terenu/STRONA TYTUŁOWA PZT.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/2501080095_2025-01-17.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/PODGIK66301_7_2025_PROTOKӣ_E.PDF
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/PODGIK66301_7_2025_Zal_19_plansza zbiorcza sieci zud podpisany (1).pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Pozwolenie wodno-prawne.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Pozytywna opinia PZT OU z uwagami.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Uzgodnienie_opinia PTW Orange.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/uzgodnienie oświetlenia - pismo.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/uzgodnienie oświetlenia - załącznik.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Uzgodnienie PGE NN i SN.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Warunki gaz.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/Warunki PWIK.pdf
- Inny 1. Projekt budowlany/Załączniki/warunki techniczne - PGE.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 10 przekrój przez studnię chłonną.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 11 Plansza robót rozbiórkowych.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 12 Plansza wycinek.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 1 plan orientacyjny.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 2 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 3 Plan sytuacyjno-wysokościowy.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 4.1 - profil podłużny.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 4.2 - profil podłużny.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 5 - Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 6 Przekroje charakterystyczne.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 7 - Zjazdy.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 8 Przekrój pionowy przez drenaż.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/181_Rys nr 9 - przekrój poziomy przez drenaż.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt drogowy/plot.log
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt elektroenergetyczny/uzgodnienie oświetlenia - pismo.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt elektroenergetyczny/uzgodnienie oświetlenia - załącznik.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt elektroenergetyczny/Uzgodnienie PGE NN i SN.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt sanitarny/Rys. nr 1.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt sanitarny/Rys. nr 2.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt sanitarny/Rys. nr 3.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt telekomunikacji/Uzgodnienia/NETIA/Opinia NETIA.pdf
- Inny 2. Projekt wykonawczo-techniczny/Projekt telekomunikacji/Uzgodnienia/ORANGE/2503030122_opinia.pdf
- Inny 3. SST/Branża drogowa/D.05.03.05a.pdf
- Inny 3. SST/Branża drogowa/D.10.08.01.pdf
- Inny 4. Projekt stałej organizacji ruchu/opis do stałej organizacji ruchu — powiatowa.pdf
- Inny 4. Projekt stałej organizacji ruchu/plot.log
- Inny 4. Projekt stałej organizacji ruchu/Rys nr 2 Projekt stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny 4. Projekt stałej organizacji ruchu/Rys nr 3 Projekt stałej organizacji ruchu - docelowa.pdf
- Inny 4. Projekt stałej organizacji ruchu/STRONA TYTUŁOWA SOR.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - Ośw. wyk o niep. wykl i speł war ZPU.33.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Ośw. podm. o niep. wykl i speł war ZPU.33.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie wspólnych wykonawców wzór ZPU 33.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Zobow. udostępn. zasoby wzór.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie grupa kapitałowa wzór ZPU.33.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Legionowski
- Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy skrzyżowania wraz z przejściem dla pieszych w drodze powiatowej Nr 1816W ul. Przyszłość w m. Stanisławów Pierwszy
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1805W w Gminie Serock w zakresie budowy jezdni na odc. dł. 450 m – II etap
- Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego, w ramach zadania pn. „Projekty i budowa odwodnienia miejscowego (...)”
- Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad budową klimatyzacji w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie.