Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Lipinach poprzez instalację dodatkowego zbiornika na wodę
GMINA PRZYŁĘK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406097
- Zamawiający
- GMINA PRZYŁĘK
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Lipiny, pow. zwoleński, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/Przedmiar Robót - SUW Lipiny - Fundament pod zbiornik na wodę 100 m3.pdf
- Przedmiar zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/Przedmiar Robót - SUW Lipiny - Zbiornik na wodę 100 m3 - Elektryka -sonda,kable.pdf
- Przedmiar zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/Przedmiar Robot- SUW Lipiny - Zbiornik na wodę - technologia.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/SPEC Lipiny Fundament.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.01.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.02.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.03.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.04.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.05.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.06.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.07.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/Płyta PTT Lipiny/RYS. NR. PTT.08.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT CZ. ELEKTRYCZNA/opis Lipiny2026.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT KONSTRUKCJA/Opis techniczny.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT KONSTRUKCJA/PTK_01_SZALUNEK PŁYTY FUNDAMENTOWEJ POD RETENCYJNY.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT KONSTRUKCJA/PTK_02_ZBROJENIE PŁYTY FUNDAMENTOWEJ POD RETENCYJNY.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/OPIS_LIPINY_TYTUŁ.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PZT_01.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PZT_02_TRASY DETAL.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PZT_03_KAN TECHNOLOG.pdf
- Projekt zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PZT_04_PROJ WOD.pdf
- STWiOR zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/Specyfikacja techniczna-roboty instalacyjne.pdf
- STWiOR zał. 1 - ZP.271.10.2026/Dokumentacja projetowa/specyf Lipiny.pdf
- SWZ SWZ_ZP.271.10.2026.pdf
- Wzór umowy zał. 2 - ZP.271.10.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT CZ. ELEKTRYCZNA/rys PT.E.01.pdf
- Inny zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT CZ. ELEKTRYCZNA/rys PT.E.02.pdf
- Inny zał. 1 - ZP.271.10.2026/PT KONSTRUKCJA/Obliczenia Suw Lipiny.pdf
- Inny zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PAB_A_01_ZBIORNIK_POPR.pdf
- Inny zał. 1 - ZP.271.10.2026/PZT, PAB Lipiny/PAB_A_02_ZBIORNIK_POPR.pdf
- Inny zał. 3 - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 4a - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 4b - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 5 - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 6 - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 7 - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 8 - ZP.271.10.2026.docx
- Inny zał. 9 - ZP.271.10.2026.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP