Postępowanie zakończone 2026-07-21
Rozbudowa ul. Gwiaździstej i Nadrzecznej na terenie sołectwa Moszna i Krosna , gm. Brwinów
Gmina Brwinów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325190
- Zamawiający
- Gmina Brwinów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał.5/Przedmiar/PR_Gwiazdzista_DR_KT.pdf
- Projekt zał.5/PB/PCH-01_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PCH-02_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PK-01_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PP_01_297x1100_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PR-01_297x470_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PR-02_297x420_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PR-03_297x440_PB.pdf
- Projekt zał.5/PB/PS-DR-01_297x1000.pdf
- Projekt zał.5/PB/PS-DR-02_297x1000.pdf
- Projekt zał.5/PB/PS-DR-03_297x600.pdf
- Projekt zał.5/PB/PZT_02_594x950.pdf
- Projekt zał.5/PB/PZT_03_297x530.pdf
- Projekt zał.5/PT/KT-01_297x420_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/Opis PT_Gwiazdzista_TOM l.pdf
- Projekt zał.5/PT/PCH-01_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PCH-02_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PK-01_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PP_01_297x1100_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PPo_01_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PPo_02_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PPo_03_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PPo_04_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PPo_05_297x700_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PR-01_297x470_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PR-02_297x420_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PR-03_297x440_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PS-DR-01_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PS-DR-02_297x1000_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/PS-DR-03_297x600_PT.pdf
- Projekt zał.5/PT/SK-01_297x420_PT.pdf
- STWiOR zał.5/SST/SST_Gwiaździsta_DR_KT.pdf
- SWZ 30-26 SWZ.pdf
- Wzór umowy zal_4-wzór umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie 2026/BZP00325190/01.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 30-26 SWZ.doc
- Inny zal_2a-Oświadczenie Wykonawcy z art. 7 ust. 1.docx
- Inny zal_2b-Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby- z art. 7 ust. 1.docx
- Inny zal_2-Oświadczenie o spełnianiu warunków i podstaw wykluczenia-2.doc
- Inny zal_3-Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego-3.doc
- Inny zal_4.1-Klauzula informacyjna do umów_RODO_MF(1).docx
- Inny zal_4.1-Klauzula informacyjna do umów_RODO- pracownicy i kontrahenci_MF(1).docx
- Inny zał.5/Decyzje/25.03.28 DECYZJA wodnoprawna_Gwiadzista.pdf
- Inny zał.5/Decyzje/25.05.12 DECYZJA wodnoprawna_Gwiadzista_ZASWIADCZENIE.pdf
- Inny zał.5/Decyzje/25.08.07 DECYZJA wodnoprawna_Gwiadzista_tereny zalewowe.pdf
- Inny zał.5/Decyzje/25.08.07 DECYZJA wodnoprawna_Gwiadzista_tereny zalewowe_ZASWIADCZENIE.pdf
- Inny zał.5/Decyzje/dec zrid ostateczna Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Decyzje/mapy podziałowe do dec zrid.pdf
- Inny zał.5/Geotechnika/Opinia i Dokumentacja Gwieździsta Krosna-Parcela.pdf
- Inny zał.5/Mapy podziałowe/Mapa PODZIAŁOWA_Gwiazdzista_dz_17_nowe_numery.pdf
- Inny zał.5/Mapy podziałowe/Mapy PODZIAŁOWE_Gwiazdzista_skan.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/24.09.12 ROD postanowienie do zgłoszenia.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/karta_char_jcw_RW200011272899_Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/Operat wodnoprawny_Gwiaździsta.doc
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/Operat wodnoprawny_Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/Opis w jezyku nietechnicznym_Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/pko_trans_details_20250116_114355.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/Plan orientacyjny_1_5000.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PP_01_297x1100_Operat.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PR-01_297x420_operat.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PR-02_297x460_Operat.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PR-03_297x520_operat.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PUW-01_297x900.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PUW-02_297x900.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/PUW-03_297x440.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/WG_6621_ 148_2025.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Budowa urzadzen i zrzut/WG_6621_800 _2025.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/mapka_1_10000_tereny_zalewowe.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/N34138Ad4_ZG_1_2015v1.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/Operat wodnoprawny_Gwiaździsta.doc
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/Operat wodnoprawny_Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/Opis w jezyku nietechnicznym_Gwiaździsta.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/pko_trans_details_20250513_092220.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/PS-01_297x510.pdf
- Inny zał.5/Operat wodnoprawny/Tereny zalewowe/wypisy.pdf
- Inny zał.5/PB/Opis PB_Gwiazdzista_TOM l PZT i PAB.pdf
- Inny zał.5/PB/PGZ_01_297x490_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/PB/PZT_01_594x1280.pdf
- Inny zał.5/PGZ/PGZ_01_297x490_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/PGZ/PGZ_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/SOR/Opinie/SOR_Gwiazdzista_opinia_UG_rys_1.pdf
- Inny zał.5/SOR/Opinie/SOR_Gwiazdzista_opinia_UG_rys_2.pdf
- Inny zał.5/SOR/Opinie/SOR_Gwiazdzista_opinia_UG_rys_3.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_1.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_2.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_3.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_rys_1.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_rys_2.pdf
- Inny zał.5/SOR/SOR_Gwiazdzista_zatwierdzenie_rys_3.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Opinie ZRID/25.02.04 WMKZ opinia ZRID.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Opinie ZRID/25.02.05 Zarz Woj opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Opinie ZRID/25.021.28 Zarz Pow opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Opinie ZRID/25.02.12 UG opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Opinie ZRID/25.02.12 WODY PL opinia Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/RDOŚ/24.09.12 RODŚ postanowienie do zgłoszenia.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/SP/24.08.27 SP opinia.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/SP/24.08.27 SP opinia pojazdu miarodajnego.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/SP/24.08.27 SP opinia rys 1.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/SP/24.08.27 SP opinia rys 2.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/SP/24.08.27 SP opinia rys 3.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/Spółka wodna/25.02.12 Spolka Wodna uzg.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/ZUD/projekt_WG.6630.171.2025_2025-02-27_230515_podpisany.pdf
- Inny zał.5/Uzgodnienie i opinie/ZUD/Protokol_WG.6630.171.2025.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/25.02.04 WMKZ opinia ZRID.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/25.02.05 Zarz Woj opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/25.021.28 Zarz Pow opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/25.02.12 UG opinia ZRID_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/25.02.12 WODY PL opinia Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/Analiza powiazan_Gwiazdzista.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/PPD_01_297x1380.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/PPD_02_297x600.pdf
- Inny zał.5/Załączniki do wniosku ZRID/Zmiany w zagospodarowaniu_Gwiazdzista.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Brwinów
- Aktualizacja dokumentacji projektowej budowy cmentarza w Żółwinie wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, uporządkowanie terenu działki nr ew. 22/51 obr.19 (Żółwin)
- Budowa przepięcia kanalizacji sanitarnej z osiedla mieszkaniowego "Twój Parzniew II" do istniejącego kolektora sanitarnego zlokalizowanego w ul. Działkowej w Pruszkowie
- Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. ’’Budowa I etapu drogi gminnej od granicy z Otrębusami do skrzyżowania z ul. Owsianą w Brwinowie”.
- Budowa stadionu lekkoatletycznego z boiskiem piłkarskim i budynkiem zaplecza na działce nr 22/109 w Żółwinie, obr. 19, gm. Brwinów