Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Rozwój infrastruktury drogowej na terenie Gminy Celestynów, z podziałem na części.
GMINA CELESTYNÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412972
- Zamawiający
- GMINA CELESTYNÓW
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Celestynów, pow. otwocki, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 900 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 55 2026-28.08.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja Bagno.7z
- Inny dokumentacja Kościelna.7z
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.docx
- Przedmiar dokumentacja Bagno/Przedmiar robót_DR_Bagno.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_PN-01_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_PO-01_297x210.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_PP-01_297x570.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_PR-01_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_SK-01_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_SK-02_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_SK-03_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/01_DR/DR_SK-04_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/02_TEL/Celestynów_PW_Zabezpieczenie infrastruktury telekomunikacyjnej.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/04_SOR/OR_SOR_Opis stala organizacja.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/04_SOR/PO-01_297x210_SOR.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/05_COR/OR_COR_Opis czasowa organizacja.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/05_COR/PO-01_297x210_COR.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/07_Wycinka/PO-01_297x210_WYC.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/07_Wycinka/WYC-01_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/07_Wycinka/Wycinka_Bagno_.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/DR_PR-01_297x420_PUW.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/DR_SK-03_297x420_PUW.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/DR_SK-04_297x420_PUW.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/PO-01_297x210_PUW.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Netia_zabezpieczenie_nadzór/TEL_PS-01_297x420.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Uzgodnienie/Pismo 2607090142 PW zabezpieczenie sieci OPL ul. Bagno i ul. Zakręt .pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Uzgodnienie/Uzgodnienie 2607090142 PW zabezpieczenie sieci OPL ul. Bagno i ul. Zakręt.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange PL/WT 2511210071 zabezpieczenie Celestynów, ul. Bagno i ul. Zakręt .pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange SI/2606100017_warunki na przełożenie.pdf
- Projekt dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/SP_Geometria/26.04.09_opinia_geo_AB.7126.23.2026-1.pdf
- STWiOR dokumentacja Bagno/08_SST/SST_Bagno_Zakręt.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/01_DR/DR_PS-01_297x600.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/01_DR/DT_DR_Bagno_Zakręt.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/03_GAZ/DT_GAZ_Bagno.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/04_SOR/SOR opinie/Thumbs.db
- Inny dokumentacja Bagno/04_SOR/SOR opinie/UG_SOR.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/04_SOR/Thumbs.db
- Inny dokumentacja Bagno/04_SOR/ZATW_SOR.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/05_COR/COR opinie/Thumbs.db
- Inny dokumentacja Bagno/05_COR/COR opinie/UG_COR.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/05_COR/Thumbs.db
- Inny dokumentacja Bagno/05_COR/ZATW_COR_01.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/05_COR/ZATW_COR_02.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/09_Geotechnika/Geotechnika_ul. Bagno i Zakręt.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/Operat wodnoprawny_.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/Opis w jezyku nietechnicznym_.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/PUW-01_297x420.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/10_Operat wodnoprawny/Wypisy_EGiB_GK66211_8267_2025_GK.6621.1.8267.2025.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Netia_zabezpieczenie_nadzór/[EXT] Celestynów, ul. Zakręt - zabezpieczenie kabli TEL.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange PL/2511210071_TTDSILU_P_2025_2025-12-07.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange PL/2511210071_TTDSILU_P_2025_2025-12-07.xls
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange SI/2606100017_2026-06-30.gpkg
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange SI/2606100017_2026-06-30.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/Orange PL/Warunki techniczne/Orange SI/2606100017_2026-06-30.xls
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/PSG_warunki techniczne/Warunki techniczne.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/SP_Wycinka/Decyzja_OŚ_613_39_2026_KK.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/SP_Zaświadczenie o braku sprzeciwu/zaświadczenie_-_AB.6743.519.2026.JI.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/WP_Decyzja wodnoprawna/WP_Decyzja wodnoprawna.pdf
- Inny dokumentacja Bagno/11_Uzgodnienia, opinie, warunki/WP_Decyzja wodnoprawna/WP_Zaświadczenie.pdf
- Przedmiar dokumentacja Kościelna/PR Ostrów przy cmentarzu.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/INWENTARYZACJA ZIELENI/OPIS inwentaryzacja zieleni .pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/INWENTARYZACJA ZIELENI/PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/Opis projekt budowlany i bioz.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/RYS 1A PZT .pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/RYS 1B PZT.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/RYS 2, 3 PRZEKROJE NORMALNE.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/RYS 4,5,6 SZCZEGÓŁY KONSTRUKCYJNE.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/RYS 7 PRZEKROJE ZJAZDU.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/Opis projekt wykonawczy.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 2, 3 PRZEKROJE NORMALNE.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 4,5,6 SZCZEGÓŁY KONSTRUKCYJNE.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 7 PRZEKROJE ZJAZDU.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/SOR/PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt dokumentacja Kościelna/SOR/SOR Opis .pdf
- Wzór umowy dokumentacja Kościelna/SST/D-05.03.05a nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna2.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/4-2023 Kościelna w Ostrowie.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Badanie gruntów/opinia geotechniczna droga Ostrów.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Badanie gruntów/plan 1.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Badanie gruntów/plan 2.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/INWENTARYZACJA ZIELENI/RYS 1A IZ .pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/INWENTARYZACJA ZIELENI/RYS 1B IZ_2.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Opinie ZRID/Opinia Wod Polskich.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Opinie ZRID/Opinia Wojta Gminy.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Opinie ZRID/OPinia Zarzadu Powiatu.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Opinie ZRID/OPinia Zarzadu Wojewodztwa.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Opinie ZRID/Opis Konserw Zabytkow.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Pozwolenie wodnoprawne/Pozwolenie wod prawne prawomocne.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/Pozwolenie wodnoprawne/Zaswiadczenie o prawnomocności decyzji wodno prawnej.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/Opinia IR/Opinia IR mapy.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT BUDOWLANY/Opinia IR/OPinia IR pismo.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 1A PSW.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 1B PSW.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS 8A PROFIL_3.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/PROJEKT WYKONAWCZY/RYS _8B PROFIL.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/SOR/SOR Rysunki.pdf
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$03.02.01a regulacja pionowa studzienek.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$04.01.01 profilowanie i zagęszczenie podłoża.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$04.03.01 oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$04.04.00 podbudowy z kruszyw ogólne.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$04.04.01 podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$04.04.02 podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechan..doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$05.03.05a nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna2.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$05.03.05b warstwa wiazaca z bet. asfaltowego2.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$05.03.23 nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$07.01.01 oznakowanie poziome.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$07.02.01 oznakowanie pionowe.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/~$08.01.01 krawężniki betonowe.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-00.00.00 wymagania ogólne.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-01.01.01. odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.docx
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-01.02.01 usunięcie drzew.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-01.02.04 rozbiórka elementów dróg i ogrodzeń.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-02.00.00 roboty ziemne.docx
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-02.01.01 wykonanie wykopów w gruntach 1do 5 kategorii.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-02.03.01 nasypy.docx
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-03.02.01a regulacja pionowa studzienek.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-04.01.01 profilowanie i zagęszczenie podłoża.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-04.03.01 oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-04.04.00 podbudowy z kruszyw ogólne.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-04.04.01 podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-04.04.02 podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechan..doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-05.03.05b warstwa wiazaca z bet. asfaltowego2.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-05.03.23 nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-07.01.01 oznakowanie poziome.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-07.02.01 oznakowanie pionowe.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-08.01.01 krawężniki betonowe.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-08.01.01 oporniki.doc
- Inny dokumentacja Kościelna/SST/D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 900 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP