Postępowanie zakończone 2026-06-11
Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad budową klimatyzacji w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie.
Powiat Legionowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273243
- Zamawiający
- Powiat Legionowski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_ZPU.272.33.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1-16 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 12 - Przedmiary robót/Legionowo ul. Kościuszki nakładka, wymiana skrzynek - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 12 - Przedmiary robót/Legionowo ul. Kościuszki odwodnienie - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/PZR Opis techniczny (Kościuszki).docx
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-00.00.00 - wymagania ogólne.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-01.02.02. - ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU ILUB DARNINY.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-01.02.04. - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG, OGRODZEŃ.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-02.00.01. - ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-02.01.01. - WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-03.02.01 - KANALIZACJA DESZCZOWA.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-03.02.02. - Zbiorniki retencyjno - rozsączające.docx
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-03.02.03. - Odwodnienie liniowe.docx
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-04.01.01. - KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-04.02.01 WARSTWY ODSĄCZAJĄCE I ODCINAJĄCE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-04.04.00. - PODBUDOWA Z KRUSZYW. WYMAGANIA OGÓLNE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-04.04.01. - PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-05.03.01 - NAWIERZCHNIA Z KOSTKI KAMIENNEJ.docx
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-05.03.05a - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA ŚCIERALNA wg WT-1 i WT-2.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-05.03.05b - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA WIĄŻĄCA i WYRÓWNAWCZA wg WT-1 i WT-2.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-05.03.05 - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-05.03.26a ZABEZPIECZENIE GEOSIATKĄ NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST-08.01.01. - KRAWĘŻNIKI BETONOWE.doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Edytowalne/SST Strona tytułowa (ul. Kościuszki).doc
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-00.00.00 - wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-01.02.02. - ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU ILUB DARNINY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-01.02.04. - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG, OGRODZEŃ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-02.00.01. - ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-02.01.01. - WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-03.02.01 - KANALIZACJA DESZCZOWA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-03.02.02. - Zbiorniki retencyjno - rozsączające.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-03.02.03. - Odwodnienie liniowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-04.01.01. - KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-04.02.01 WARSTWY ODSĄCZAJĄCE I ODCINAJĄCE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-04.04.00. - PODBUDOWA Z KRUSZYW. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-04.04.01. - PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-05.03.01 - NAWIERZCHNIA Z KOSTKI KAMIENNEJ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-05.03.05a - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA ŚCIERALNA wg WT-1 i WT-2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-05.03.05b - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA WIĄŻĄCA i WYRÓWNAWCZA wg WT-1 i WT-2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-05.03.05 - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-05.03.26a ZABEZPIECZENIE GEOSIATKĄ NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST-08.01.01. - KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SST/Nieedytowalne/SST Strona tytułowa (ul. Kościuszki).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy wzór ZPU.33.doc
- Ogłoszenie Załącznik nr 8 - Wykaz robót - wzór ZPU.33.docx
- Ogłoszenie Załącznik nr 9 - Wykaz osób - wzór ZPU.33.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_01_A_Plan orientacyjny.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_01_A_Plan orientacyjny Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_02_A_Plan sytuacyjny.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_02_A_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_03_A_Przekroje Arkusz.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_03_A_Przekroje.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_04_A_Plan sytuacyjno-wysokościowy.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_04_A_Plan sytuacyjno-wysokościowy.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_05_A_Plansza robót rozbiórkowych.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_05_A_Plansza robót rozbiórkowych.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_06_A_Szczegół odwodnienia liniowego.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_06_A_Szczegół odwodnienia liniowego Model.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_07_A_Szczegół skrzynki rozsączającej.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_07_A_Szczegół skrzynki rozsączającej Model.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_08_A_Szczegół studni rewizyjnej.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_08_A_Szczegół studni rewizyjnej Model.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/012_DR_PT_09_A_Szczegół studni osadnikowej.dwg
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/Opis techniczny.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/Strona tytułowa.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Projekt techniczny Drogowy/Strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/012_DR_PB_01_A_Plan orientacyjny.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/012_DR_PB_02_D_PZT.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/012_DR_PB_03_A_Przekroje.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/012_DR_PB_04_A_Plan sytuacyjno-wysokościowy.dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Edytowalna/MDCP (zbiorcza).dwg
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/certyfikat_panda.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/MDCP Kościuszki1.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/MDCP skrzyżowanie.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/MDCP środek.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Opinia geometria.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/PZR Opis techniczny (Kościuszki).pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 1 Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 2.1 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 2.2 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 2.3 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 3 Przekroje.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Rys. 4 PSW.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/UML - wypis z wyrysem.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/UML - wypis z wyrysem - załączniki.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Uproszczony wypis z rej. gruntów.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/Wody Polskie - pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/ZUD - plansza zbiorcza sieci, rys. 2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/ZUD - plansza zbiorcza sieci, rys. 2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/ZUD - plansza zbiorcza sieci, rys. 2.3.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt Zgłoszenia Robót/Nieedytowalna/ZUD - protokół.PDF
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Edytowalna/012_DR_PK_01_C_COR.bak
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Edytowalna/012_DR_PK_01_C_COR.dwg
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Edytowalna/COR opis — zatwierdzenie.docx
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.10.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.11.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.12.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.13.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.14.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.15.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.16.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.17.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.18.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.1a.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.1b.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.2a.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.2b.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.3a.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.3b.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.4a.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.4b.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.5.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.6.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.7.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.8.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - COR/Nieedytowalna/Starostwo - zatwierdzenie COR - zał. 2.9.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Geotechnika/Opinia geotechniczna - mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Geotechnika/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Geotechnika/Opinia geotechniczna - załączniki.pdf
- Inny Załącznik nr 16 - BIOZ/BIOZ (kościuszki).docx
- Inny Załącznik nr 16 - BIOZ/BIOZ (kościuszki).pdf
- Inny Załącznik nr 3 - Ośw. wyk o niep. wykl i speł war ZPU.33.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Ośw. podm. o niep. wykl i speł war ZPU.33.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie wspólnych wykonawców wzór ZPU 33.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Zobow. udostępn. zasoby wzór.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie grupa kapitałowa wzór ZPU.33.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Legionowski
- Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy skrzyżowania wraz z przejściem dla pieszych w drodze powiatowej Nr 1816W ul. Przyszłość w m. Stanisławów Pierwszy
- Rozbudowa skrzyżowania drogi powiatowej Nr 1818W ul. J. Mireckiego z ul. Aleją Legionów w Gminie Legionowo
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1805W w Gminie Serock w zakresie budowy jezdni na odc. dł. 450 m – II etap
- Świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1819W ul. T. Kościuszki w Legionowie w zakresie budowy odwodnienia miejscowego, w ramach zadania pn. „Projekty i budowa odwodnienia miejscowego (...)”