Postępowanie zakończone 2026-08-17
Termomodernizacja budynków komunalnych w mieście Zakroczym
Gmina Zakroczym
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365763
- Zamawiający
- Gmina Zakroczym
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zakroczym, pow. nowodworski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RIN.21.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia RIN.21.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie RIN 21.pdf
- Inny Zał. nr 1-12 do SWZ - RIN.21.2026.zip
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - PFU Warszawska 19 RIN.21.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ - PFU Warszawska 24 RIN.21.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do SWZ - PFU Warszawska 48 RIN.21.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 5 do SWZ - PFU Parowa Okólna 3a RIN.21.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 1 do SWZ Projektowane post. umowy RIN.21.2026.pdf
- Formularz Zał. nr 6 do SWZ - Formularz oferty RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Wykaz usług RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 12 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 13 do SWZ - Wykaz osób RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Ośw. art. 125 RIN.21.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.21.2026.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.21.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP