Postępowanie zakończone 2026-06-01
Termomodernizacja budynku CENAGIS w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 2 w zakresie modernizacji istniejącej kotłowni gazowej wraz z wymianą instalacji c.o. w budynku w formule zaprojektuj i wybuduj (II)
Politechnika Warszawska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240000
- Zamawiający
- Politechnika Warszawska
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 4. Program Funkcjonalno-użytkowy.pdf
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Formularz 3. Formularz oferty z załącznikami.docx
- Formularz Formularz oferty z załącznikami. PO ZMIANIE.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 5. Załączniki do PFU.zip
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Odpowiedzi 1 na pytania.pdf
- Inny Odpowiedzi 2 na pytania i zmiana treści SWZ nr 2.pdf
- Inny Odpowiedzi 3 na pytania.pdf
- Inny Zmiana treści SWZ nr 1.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_POZIOM 0_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_POZIOM +1_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_POZIOM -1_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_POZIOM -2_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_PRZEKRÓJ_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/EXP_Józefosław_SYTUACJA_2017_02_16.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/przekrój.jpg
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/Scan_2023_03_13_12_35_35_358.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Józefosław_exp_poż/sytuacja 1.jpg
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/kolor/PW P01 piwnica 660x297 kolor 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/kolor/PW P02 parter 660x297 kolor 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/kolor/PW P03 pietro 600x297 kolor 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/kolor/PW Z01 zagosp 970x615 kolor 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A01 poz-2 A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A02 piwnica 1250x594 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A03 parter 750x297 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A04 pietro 600x297 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A05 poddasze 600x297 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A06 przek DP A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A07 przekDL A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A08 przekA cz-b 25-11-2019 popr.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A09 przekA1 A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A10 przekB A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A11 przekC A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A12 przekRS A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A13 wid pd-zach A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A14 wid pn-wsch A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A15 wid pd-wsch A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A16a drzwi drew A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A16b drzwi stal 500x297 cz-b 25-11-2019 popr.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A17 rzut balustrad 550x297 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A18 detale balustrad A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A19 detale balustrad A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A20 detale rampy zewn A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW A21 okap podestu A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW P04 poddasze 600x297 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW P05a drzwi drew A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW P05b drzwi alu+stal A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW P06 wyjscie na podd A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/PDF/PW Z02 rampa droga A3 cz-b 25-11-2019.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Postanowienie MKWPSP.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Projekt Wykonawczy projekt zamienny zagodpodarowania terenu projekt instalacji sanitarnych- powykonawczy.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Skan_20260218.png
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/warunki techniczne_20241022.pdf
- Inny Załączniki do PFU/Załączniki do PFU/Wyjaśnienie i modyfikacja treści SWZ nr 1.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP