Postępowanie zakończone 2026-08-20
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę, przebudowę, rozbudowę, nadbudowę budynku przy ul. Jagiellońskiej 23. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.41.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365072
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 10_DNZP_260_41_26_Zal_6_Kosztorys_ofertowy.xlsx
- Projekt Ekspertyza techniczna/j_23 eksspertyza-sig-sig.pdf
- Projekt Inwentaryzacja/PK-I-INWENTARYZACJA-sig-sig.pdf
- Projekt Inwentaryzacja/pojedyncze pliki/PB-I-PRZ-AA PRZEKRÓJ A - A.pdf
- Projekt Inwentaryzacja/pojedyncze pliki/PK-I-R-00 RZUT PARTERU.pdf
- Projekt Inwentaryzacja/pojedyncze pliki/PK-I-R-01 RZUT 1 PIĘTRA.pdf
- Projekt Inwentaryzacja/pojedyncze pliki/PK-I-R-P1 RZUT PIWNICY.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/PK-A-R-00-W1-sig-sig.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-E-E-W1 ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-PRZ-AA-W1 PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-00-W1 RZUT PARTERU.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-01-W1 RZUT PIĘTRA 1.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-02-W1 RZUT PIĘTRA 2.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-03-W1 RZUT PIĘTRA 3.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-04-W1 RZUT DACHU.pdf
- Projekt PK/ARCH/W1/pojedyncze pliki/PK-A-R-P01-W1 RZUT PIWNICY.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/PK-A-R-P01-W2-sig-sig.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-E-E-W2 ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-PRZ-AA-W2 PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-00-W2 RZUT PARTERU.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-01-W2 RZUT PIĘTRA 1.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-02-W2 RZUT PIĘTRA 2.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-03-W2 RZUT PIĘTRA 3.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-04-W2 RZUT DACHU.pdf
- Projekt PK/ARCH/W2/pojedyncze pliki/PK-A-R-P01-W2 RZUT PIWNICY.pdf
- Projekt PZT/PK-A-PZT-00-W2-sig-sig.pdf
- SWZ 2_DNZP_260_41_26_SWZ_z_zal_1_6.pdf
- Wzór umowy 3_DNZP_260_41_26_Projekt_umowy_z_zal_7.pdf
- Formularz 5_DNZP_260_41_26_zal_1_oferta.doc
- Ogłoszenie 1_DNZP_260_41_26_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 11_Instrukcja dla wykonawcy.pdf
- Inny 6_DNZP_260_41_26_zal_2_Oswiadczenie.doc
- Inny 7_DNZP_260_41_26_zal_3_Oswiadczenie.doc
- Inny 8_DNZP_260_41_26_zal_4_Oswiadczenie.doc
- Inny 9_DNZP_260_41_26_zal_5_Oswiadczenie.doc
- Inny Ekspertyza techniczna/.DS_Store
- Inny Inwentaryzacja/.DS_Store
- Inny Opinia geotechniczna paź 2025/Opinia geotechniczna paź 2025.pdf
- Inny Oświadczenia/j_23 oswiadczenie.pages
- Inny Oświadczenia/j_23 oswiadczenie.pdf
- Inny PK/ARCH/W1/.DS_Store
- Inny PK/ARCH/W1/Koncepcja wariant 1.pdf
- Inny PK/ARCH/W2/.DS_Store
- Inny PK/ARCH/W2/Koncepcja wariant 2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.51.2026
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny, wymiana instalacji wod-kan w nieruchomości mieszkalnej przy ul. Mackiewicza 9. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.50.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (7 pustostanów – 7 części)
- Doposażenie c.o., c.c.w. i węzeł cieplny nieruchomości mieszkalnej przy ul. Kłopotowskiego 20. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.49.2026
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.47.2026