Postępowanie zakończone 2026-07-22
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę budynku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Dalibora 1 w Warszawie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334870
- Zamawiający
- Warszawski Uniwersytet Medyczny
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/2025_12_19 KONCEPCJA _ OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia.docx
- SWZ SWZ_AEZ_S-121_2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - Projekt umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH1.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH2.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH3.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH4_ poprawiona powierzchnia.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH5.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH6.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH7.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH8_poprawka powierzchni.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/ARCH9.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Pozwolenie Dalibora.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/PZT.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Zał_2 Standardy projektowania dostępnego - WUM.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie dot. warunkow udziału.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Warszawski Uniwersytet Medyczny
- Rozbudowa mikroskopu Leica model DMi8
- Przebudowa pomieszczeń na łazienki w budynku Domu Studenta nr 2 przy ul. Karolkowej 84 w Warszawie, znak sprawy: AEZ/S-142/2026
- Sukcesywne dostawy materiałów budowlanych wykończeniowych, w podziale na pakiety
- Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na wykonaniu podjazdów dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Wydziału Farmaceutycznego WUM przy ul. Banacha 1, 02-091 Warszawa