Postępowanie zakończone 2026-07-27
Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zad. inw.: Projekt przebudowy ul. Wileńskiej na odcinku od ronda Anioła Stróża Ziemi Wołomińskiej do ronda Jana Pawła II w Wołominie (...)
POWIAT WOŁOMIŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347529
- Zamawiający
- POWIAT WOŁOMIŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ swz 86.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zalacznik Graficzny-RDS-B-1001.pdf
- Inny Zalacznik Graficzny-RDS-B-1002.pdf
- Inny Zalacznik Graficzny-RDS-B-1003.pdf
- Inny Zestawienie_bez_własnosci.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT WOŁOMIŃSKI
- Budowa dwóch wiat rekreacyjnych o wymiarach 35 m2 każda na terenie parku w zespole pałacowo-parkowym w Chrzęsnem
- Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ZRID w ramach zadania inwestycyjnego „Projekt budowy chodnika przy drodze powiatowej Nr 4351W w msc. Krubki-Górki, gm. Poświętne”
- Dostawa masy bitumicznej w ramach zadania: Przebudowa drogi powiatowej Nr 4320W w msc. Trojany gm. Dąbrówka
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo - budowa przejścia i edukacja drogowa w Markach - budowa wyniesionego przejścia dla pieszych (...)
- Wykonanie robót polegających na wykonaniu frezowania istniejącej nawierzchni drogowej w msc. Trojany gm. Dąbrówka