WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Wykonanie napraw remontowych w ramach bieżącego utrzymania mostu przez rzekę Brok w km 51+136 drogi wojewódzkiej nr 627 w m. Orło – nr postępowania 139/26

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327683
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 139 26.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 139 26.pdf
  • Inny dw_627 km 51+136 Orło.zip
  • Inny SWZ 139 26.docx
  • Przedmiar dw_627 km 51+136 Orło/Przedmiar robót.xlsx
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-12.01.01. Zbrojenie betonu stalą klasy A-IIIN.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-14.02.01 Wykonanie i renowacja powłok antykorozyjnych elementów stalowych.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-18.02.01. Zabezpieczenie szczelin dylatacyjnych między elementami betonowymi w obiektach inżynierskich.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.01.03. Wiercenie otworów w betonie z osadzeniem kotew stalowych.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.01.05. Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.10.01. Czyszczenie strumieniowo - ścierne betonu.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.20.01. Naprawy powierzchniowe zaprawami typu PCC.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.20.02. Naprawy powierzchniowe betonem natryskowym.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.20.10. Wzmocnienie konstrukcji żelbetowych taśmami z włókien węglowych.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.30.01. Ochrona katodowa - protektory cynkowe.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.30.02. Inhibitor korozji zbrojenia.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-20.40.01. Oczyszczenie i naprawa umocnienia stożków.pdf
  • STWiOR dw_627 km 51+136 Orło/M-30.05.02 Nawierzchnia na chodnikach z żywic syntetycznych.pdf
  • Inny dw_627 km 51+136 Orło/część v - warunki ogólne roboty budowlane_orło.docx
  • Inny dw_627 km 51+136 Orło/część v - warunki ogólne roboty budowlane_orło.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE