WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

„Wykonanie remontu i termomodernizacji budynku z częścią usługową przy ul. 1- go Maja 50 w Żyrardowie w ramach projektu „Domy pełne historii – etap II "

Miasto Żyrardów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377033
Zamawiający
Miasto Żyrardów
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Żyrardów, pow. żyrardowski, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ + Załączniki.zip
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa.zip
  • SWZ SWZ + Załączniki/SWZ.docx
  • Wzór umowy SWZ + Załączniki/Załącznik nr 6 Projekt umowy 20.07.2026r..doc
  • Formularz SWZ + Załączniki/Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
  • Inny SWZ + Załączniki/Załączniki nr 2, 3, 5, 7-9 do SWZ.doc
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar budowlany_aktualizacja.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar budowlany lokale 1 Maja 50.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar elektryczny_aktualizacja popr. wsp..pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar elektryczny lokale 1 Maja 50.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar Pochylnia NP.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar sanitarny lokale 1 Maja 50.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Przedmiary/260215_przedmiar sanitrany_aktualizacja.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/1. Plan sytuacyjny 27.09.2024.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/2. Widok z boku 27.09.2024.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/3. Rzut i detale 27.09.2024.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/Projekt budowlany wykonawczy techniczny rew_00 popr..pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/00_Obliczenia_1-go MAJA 50.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/12. ELEWACJA 4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/2. RZUT PARTERU.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/6. RZUT DACHU.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/9. ELEWACJA 1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/PB, 1-go Maja 50, Żyrardów _popr..pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/1 Maja 50_PBZ_19 01 2026.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/E.01_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/E.02_A2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/E.03_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/E.04_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/E.05_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_19_01_2026_A.11_520x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.01_A3 rzut piwnic.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.02_A2 16.02. rzut parteru.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.03_520x297 rzut piętra.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.04_520x297 rzut poddasza.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.05_520x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.06_520x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.07_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.08_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.09_520x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.10_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.12_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.13_620x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.14_770x297 16.02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/PZT.01_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.01_480x420.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.02_480x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.03_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.04_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.05_480x420.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.06_480x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.07_480x420.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY/S.08_480x420.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/12a. ELEWACJA 4 - BLACHA uszczegółowienie- mniejszy budynek.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/12. ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/6. RZUT DACHU.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/9. ELEWACJA POŁUDNIOWA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.02_A2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/PBZ_1 MAJA_rew00_27_11_2025_A.14_770x297.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/PW Żyrardów 1-go Maja 50.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/PW_1 MAJA LOKALE_rew00_20_12_25.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 01_rzut piwnic_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 02_rzut parteru_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 03_rzut piętra_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 04_lokal straży miejskiej_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 05_lokal apteki_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 06_lokal apteki_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 07_lokal 1_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 08_lokal 2_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 09_lokal 3_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 10_lokal 4_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 11_lokal 5_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 12_lokal 7_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 13_przekrój aa_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 14_przekrój bb_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 15_detal wzmocnienia_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 16_KRATA_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 17_Elewacja północna_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 18_Zmiana zestawienia okien_rew 00_20_12_25_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/RYS 3A_opis rozwiązań_rew 00_20_12_25_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/EL-01_piwnica.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/EL-02_parter.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/EL-03_pietro.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/EL-04_PODDASZE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/EL05_PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża elektryczna/PW_ CZĘŚĆ OPISOWA spr..pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/CO_1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/CO_2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/CO_3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/KL_1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/OPIS popr..pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/WE_1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/WK_1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/WK_2.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/WK_3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/REWIZJA ZMIAN.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/STWIOR_popr..pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/SST_Maja 50 - 2025r..pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża arch - bud/STWIORB arch bud popr..pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/STWIOR 1 MAJA popr..pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/POCHYLNIA/4. Mapa zasadnicza 27.09.2024.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/10.ELEWACJE 2 - 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/11.ELEWACJA 3 - 1 MAJA 50 - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/13.ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ- 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/14.ZESTAWIENIE STOLARKI DOKIENNEJ- 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/15.DETAL BALUSTRADY 1- 1 MAJA 50 - 1682x3600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/16.DETAL BALUSTRADY 2- 1 MAJA 50 - 1682x3600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/1.RZUT PIWNIC - 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/3.RZUT PIĘTRA - 1 MAJA 50 - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/4.RZUT PODDASZA - 1 MAJA 50 - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/5.RZUT WIĘŹBY - 1 MAJA 50 - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/7.PRZEKRÓJ A-A - 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY PIERWOTNY/8.PRZEKRÓJ B-B - 1 MAJA 50 - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/10. 1-GO MAJA 50 - ELEWACJA ZACHODNIA - PW - 297x420.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/11. 1-GO MAJA 50 -ELEWACJA PÓŁNOCNA - PW - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/1. 1-GO MAJA 50 - RZUT PIWNICY - PW - 297x500.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/12. 1-GO MAJA 50 - ELEWACJA WSCHODNIA - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/13. 1-GO MAJA 50 - DETAL BALUSTRADYNR1 - PW - 420x85.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/14. 1-GO MAJA 50 - DETAL BALUSTRADY NR2 - PW - 430x850.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/15. 1-GO MAJA 50 - WIDOK ŚCIAN NR1 - PW - 297x1200.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/16. 1-GO MAJA 50 - WIDOK ŚCIAN NR2 - PW - 297x1200.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/17. 1-GO MAJA 50 - WIDOKI ŚCIAN KORYTARZA - PW - 297x840.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/18. 1-GO MAJA 50 - DETAL 1 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/19. 1-GO MAJA 50 - DETAL 2 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/20. 1-GO MAJA 50 - DETAL 3 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/21. 1-GO MAJA 50 - DETAL 4 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/2. 1-GO MAJA 50 - RZUT PARTERU - PW - A2.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/22. 1-GO MAJA 50 - DETAL 5 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/23. 1-GO MAJA 50 - DETAL 6 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/24. 1-GO MAJA 50 - DETAL 7 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/25. 1-GO MAJA 50 - DETAL 8 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/26. 1-GO MAJA 50 - DETAL 9 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/27. 1-GO MAJA 50 - DETAL 10 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/28. 1-GO MAJA 50 - DETAL 11 - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/29. 1-GO MAJA 50 - WIDOK POSADZEK - PW - 297x7500.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/30. 1-GO MAJA 50 - ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ - PW - 297x720.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/31. 1-GO MAJA 50 - O1 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/3. 1-GO MAJA 50 - RZUT PIĘTRA - PW - 297x600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/32. 1-GO MAJA 50 - O2 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/33. 1-GO MAJA 50 - O3 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/34. 1-GO MAJA 50 - O4 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/35. 1-GO MAJA 50 - O5 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/36. 1-GO MAJA 50 - O6 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/37. 1-GO MAJA 50 - O7 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/38. 1-GO MAJA 50 - O8 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/39. 1-GO MAJA 50 - O9 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/40. 1-GO MAJA 50 - 10 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/41. 1-GO MAJA 50 - 11 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/4. 1-GO MAJA 50 - RZUT PODDASZA - PW - 297x600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/42. 1-GO MAJA 50 - 12 DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/43. 1-GO MAJA 50 - 13 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/44. 1-GO MAJA 50 - 14 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/45. 1-GO MAJA 50 - O15 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/46. 1-GO MAJA 50 - O16 DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/47. 1-GO MAJA 50 - ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ - PW - 297x600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/48. 1-GO MAJA 50 - DZ3-DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/49. 1-GO MAJA 50 - DZ4-DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/50. 1-GO MAJA 50 - DZ6-DETAL - PW - 297x520.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/51. 1-GO MAJA 50 - DW6-DETAL - PW - A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/5. 1-GO MAJA 50 - RZUT WIĘŹBY- PW - 297x600.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/52. 1-GO MAJA 50 - DW6-DETAL - PW - A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/7. 1-GO MAJA 50 - PRZEKRÓJ A-A - PW - 420x750.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/8. 1-GO MAJA 50 - PRZEKRÓJ B-B - PW - 297x500.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/badania mykologiczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKT WYKONAWCZY ARCH-BUD WSPÓLNE/PPk i stratygrafia.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/PROJEKTY WYK. WSPÓLNE I LOKALE/branża sanitarna/Bilans powietrza wentylacyjnego.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/Decyzja pozwol. na budowę - pierwotna.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/Decyzja zamienna - MKZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/Decyzja zamienna - Starostwo.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/Szczegóły projektowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki formalne/Zaświadczenie Pochylnia.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Żyrardów