Postępowanie zakończone 2026-06-23
Wykonanie remontu instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w części podpiwniczonej i wymiana wodnego pionu (...)oraz instalacji ppoż. hydrantowej w budynku „Małej Szkoły” Szkoły Podstawowej Nr 22
GMINA - MIASTO PŁOCK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278433
- Zamawiający
- GMINA - MIASTO PŁOCK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar remont inst wody w piwnicy, pion 18, ppoż SP22 mała szkoła zakres opcjonalny.pdf
- Przedmiar Przedmiar remont inst wody w piwnicy, pion 18, ppoż SP22 mała szkoła zakres podstawowy.pdf
- SWZ Dział I SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja inst ppoż MSP22.zip
- Inny Dokumentacja inst wodna SP22.zip
- Inny Dział III - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Inny Dział II - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Formularze w wersji edytowalnej.docx
- Inny załączniki do umowy.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA - MIASTO PŁOCK
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Stary Rynek – nowa odsłona – etap I”.
- Modernizacja placu zabaw w Szkole Podstawowej Nr 23 w Płocku
- Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,
- Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu obiektów małej architektury, altany, altany śmietnikowej na terenie Szkoły Podstawowej Nr 11 przy ul. Kochanowskiego 11 w Płocku.
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i teletechnicznej nad robotami budowlanymi