Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Wykonanie remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w Mazowieckim Oddziale Regionalnym 2026 r.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417066
- Zamawiający
- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
- Główny kod CPV
- 45211310-5 — Roboty budowlane w zakresie łazienek
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Łazienki wrzesień (1).pdf
- Wzór umowy Załączniki wersja edytowalna.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Część 1.zip
- Inny Część 2.zip
- Inny Część 3.zip
- Przedmiar Część 1/220 II Piętro/4_przedmiarłazienka 220.pdf
- Przedmiar Część 1/222 II Piętro/4_przedmiarłazienka 222.pdf
- Projekt Część 1/220 II Piętro/TOALETA POM 220 PIĘTRO 2.pdf
- Projekt Część 1/222 II Piętro/TOALETA POM 222 PIĘTRO 2.pdf
- Inny Część 1/220 II Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 220.pdf
- Inny Część 1/220 II Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 220.pdf
- Inny Część 1/222 II Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 222.pdf
- Inny Część 1/222 II Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 222.pdf
- Przedmiar Część 2/903 Duża IX Piętro/4_przedmiar_łazienka 903 duża.pdf
- Przedmiar Część 2/903 Mała IX Piętro/4_przedmiarłazienka 903 mała.pdf
- Przedmiar Część 2/909 IX Piętro/4_przedmiarłazienka 909.pdf
- Projekt Część 2/903 Duża IX Piętro/TOALETA POM 903 PIĘTRO 9.pdf
- Projekt Część 2/903 Mała IX Piętro/TOALETA MAŁA POM 903 PIĘTRO 9.pdf
- Projekt Część 2/909 IX Piętro/TOALETA POM 909 PIĘTRO 9.pdf
- Inny Część 2/903 Duża IX Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 903.pdf
- Inny Część 2/903 Duża IX Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 903.pdf
- Inny Część 2/903 Mała IX Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 903 MAŁA TOALETA.pdf
- Inny Część 2/903 Mała IX Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 903 MAŁA.pdf
- Inny Część 2/909 IX Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 909.pdf
- Inny Część 2/909 IX Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 909.pdf
- Przedmiar Część 3/127 X Piętro/4_przedmiarłazienka 127.pdf
- Przedmiar Część 3/128 X piętro/4_przedmiarłazienka 128 z prysznicem.pdf
- Projekt Część 3/127 X Piętro/TOALETA POM 127 PIĘTRO 10.pdf
- Projekt Część 3/128 X piętro/TOALETA Z PRYSZNICEM POM PIĘTRO 10.pdf
- Inny Część 3/127 X Piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW POM 127.pdf
- Inny Część 3/127 X Piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK POM 127.pdf
- Inny Część 3/128 X piętro/ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM 10 PIĘTRO.pdf
- Inny Część 3/128 X piętro/ZESTAWIENIE PŁYTEK TOALETA Z PRYSZNICEM 10 PIĘTRO.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP