Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie 46 lokali mieszkalnych, będących w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie, w podziale na 11 części
Agencja Mienia Wojskowego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411021
- Zamawiający
- Agencja Mienia Wojskowego
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 300 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/LEGIONOWO, PIASKOWA 15 M 13- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/LEGIONOWO, PIASKOWA 17 M 27- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, 1 PLM W-WA 10 M 14- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŁUPIŃSKIEGO 17 M 43-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŚNIADECKICH 5 M 2- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, SOBIESKIEGO 85 M 6-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 250 104 M 15- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/NOWY DWÓR MAZOWIECKI, UL. WARSZAWSKA 35 M 2 PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/NOWY DWÓR MAZOWIECKI, UL. WARSZAWSKA 35 M 32 PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/NOWY DWÓR MAZOWIECKI, UL. WARSZAWSKA 35 M 35.PRf.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/Przedmiar Żeromskiego 37 m 35 w Sochaczewie.001.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, AL. KRAKOWSKA 291 A M 3-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, BELWEDERSKA 44 M 9-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, FRONTOWA 8 M 1- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, GAJKOWICZA 17 M 17-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, GLOBUSOWA 21 M 15-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, GRÓJECKA 103 M 76-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, JANA KAZIMIERZA 11 M 73-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, KAMIENNA 3 M 4- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA 28 M 12- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, MARYMONCKA 125 M 108-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, MARYMONCKA 125 M 161-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, NOWOLIPKI 10 M 86- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, PUŁAWSKA 23-25 M 90-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, SKARBKA Z GÓR 17A M 63 -PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, WIKTORSKA 108 B M 13-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WESOŁA, PL.WOJSKA POLSKIEGO 24 M 6-PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/ZĄBKI, DZIKA 52C M 7- PR.pdf
- Przedmiar 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/ZEGRZE POŁUDNIOWE, OSIEDLE WOJSKOWE 1 M 10 - PR.pdf
- STWiOR 156_Załącznik nr 8 do SWZ_STWiOR.pdf
- SWZ 156_SWZ z załącznikami.pdf
- Wzór umowy 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._5_Projekt_umowy__remont_lokali_P29(2).pdf
- Ogłoszenie 156_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 156_Załączniki do SWZ_wersja edytowalna.docx
- Inny 156_Załącznik nr 10 do SWZ_Wykaz lokali.xlsx
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/P29 (KGZ) Karta gotowości do zasiedlenia.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._10_karta_gwarancyjna.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._11_oswiadczenie_wykonawcy.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._12_deklaracja_antykorupcyjna_wykonawcy.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._6_protokol_przekazania_do_remontu.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._7_protokol__odbioru_robot.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._8__protokolu_koniecznosci.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/zał._9_warunki_odbioru.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/GRODZISK M BAŁTYCKA 12 M 33 - PR.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, DĄBRÓWKI 24 M 15-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŁUPIŃSKIEGO 17 M 30-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŁUPIŃSKIEGO 17 M 37-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŁUPIŃSKIEGO 17 M 38-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/MIŃSK MAZOWIECKI, ŁUPIŃSKIEGO 17 M 63-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/PRUSZKÓW WOJSKA POLSKIEGO 40 M 16 - PR.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/PRUSZKÓW WOJSKA POLSKIEGO 40 M 2 - PR.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/SOCHACZEW SOCHACZEWSKIEGO 4 M 86 -PR.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/SOCHACZEW, ŻWIRKI I WIGURY 8 M 19 - PR.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, BARSKA 7.9 M 112-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, BARSKA 7.9 M 35-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, BOHDANOWICZA 4 M 28-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, OPACZEWSKA 19 M 7-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, PAWIŃSKIEGO 34 M 93-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/WARSZAWA, ROKOSOWSKA 11 M 52-PRx.pdf
- Inny 156_Załącznik nr 7 do SWZ_Przedmiary/ZEGRZE OŚ. WOJSKOWE 9 m 1-PR.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 300 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP