WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Wykonanie robót budowlanych rozbudowy drogi powiatowej nr 3107W – ul. Pruszkowskiego od ul. Warszawskiej (bez skrzyżowania) do ul. Reja w Granicy

Powiat Pruszkowski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410989
Zamawiający
Powiat Pruszkowski
Główny kod CPV
45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Miejsce wykonania robót
Granica, pow. pruszkowski, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
130 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_ZP.272.33.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ_ZP.272.33.2026.pdf
  • Inny Załącznik_do_OPZ_1.zip
  • Inny Załącznik_do_OPZ_1.zip
  • Inny Załącznik_do_OPZ_2.zip
  • Inny Załącznik_do_OPZ_2.zip
  • Inny Załączniki do SWZ.7z
  • Inny Załączniki do SWZ.7z
  • Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik A – Opis Przedmiotu Zamówienia.docx.pdf
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik B – Projektowanie postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ/Zał. 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 2 - Oświadczenie Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia z postępowania.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 3 - Oświadczenie Wykonawcy dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5- Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 6 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 7 - Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 8 - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 9 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
  • Inny _corrupt_292686937.bin
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/1_DROGOWY I ODWODNIENIE/PR_DR_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/1_DROGOWY I ODWODNIENIE/PR_ODW_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/2_SANITARNY/PR_siec gazowa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/2_SANITARNY/PR_siec wodociagowa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/4_TELETECHNIKA/PR TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/5_SYGNALIZACJA/PR_sygnalizacja_Długa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/5_SYGNALIZACJA/PR_sygnalizacja_REJA.pdf
  • Przedmiar Przedmiar_KS_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar Przedmiar_W_Pruszkowska.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/RYS.W-1.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/RYS.W-2.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-1.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-2.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-3.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.02_PLAN_SYTUACYJNO-WYSOKOSCIOWY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.05_PROFIL_TYPOWY_ELEMENTOW_ODWODNIENIA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/2604010152_opinia.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/2604010152_PT.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/STRONA_TYTUفOWA_PT_IV_IV.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/STRONA_TYTUفOWA_PT_IV_IVB.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VII_PT_DOKUMENTACJA_GEOTECHNICZNA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.03_OPIS_ROZBIORKI.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/SYGNALIZACJA SWIETLNA/Długa sygnalizacja PW.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/SYGNALIZACJA SWIETLNA/Reja sygnalizacja PW.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/STRONA_TYTUفOWA_PW_IVB.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/2604010152_opinia.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/STRONA_TYTUفOWA_PW_IVA.pdf
  • Projekt 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 2.1_Plan sytuacyjny - budowa urządzeń wodnych A.pdf
  • Projekt 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 2.2_Plan sytuacyjny - rozbiórka A.pdf
  • Projekt GK.7013.40.2026_PRUSZKOWSKA_GRANICA.pdf
  • Projekt Specyfikacja_techniczna_sieć_kan._w_ul._Pruszkowskiej_Granica.pdf
  • Projekt Specyfikacja_techniczna_sieć_wod._w_ul._Pruszkowskiej_Granica.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/01_STRONA_TYTULOWA_WODA.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/01_TRESC_WODA.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/02_STRONA_TYTULOWA_GAZ.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/02_TRESC_GAZ.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/1_SST-Pruszkowska-energetyka.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/2_SST-Pruszkowska-oswietlenie.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/3_SST-Pruszkowska-wlz.pdf
  • STWiOR 27_SST/4_TELEKOMUNIKACYJNA/SST TT Pruszkowska Granica.pdf
  • STWiOR 27_SST/4_TELEKOMUNIKACYJNA/STRONA_TYTUفOWA_SST_IV.pdf
  • STWiOR 27_SST/5_SYGNALIZACJA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/20251222_Gmina Michałowice__PT uzgodnienie wodociag.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-4.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIA_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - OSWIETLENIE/20260107_Gmina Michalowice_GK.7021.122.2025_uzg proj. Tech..pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIA_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - OSWIETLENIE/TOM_IV_IIIA_oswietlenie.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIB_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - SIEC ELEKTROENERGETYCZNA nN/TOM_IV_IIIB_przebudowa nN.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.03_PRZEKROJE_NORMALNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.04_PROFIL_PODLUZNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.06_SZCZEGOLY_KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.07_SZCZEGOLY_ZJAZDOW.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.08.1_PRZEKROJE_POPRZECZNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.08.2_PRZEKROJE_POPRZECZNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.09_SZCZEGOL_PROGU_WYSPOWEGO.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.10_SZCZEGOL_STUDNI_CHLONNEJ.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.11_SZCZEGOL_WPUSTU_DESZCZOWEGO.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.12_PLAN_ROZBIORKI.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/plot.log
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VII_PT_DOKUMENTACJA_GEOTECHNICZNA/00_TRESC.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/plot.log
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/Z.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/Z.02_INWENTARYZACJA_ZIELENI.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.02_PLAN_ROZBIORKI.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA ELEKTRYCZNA_WLZ/Pruszkowska-WLZ.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 3.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 4.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/Tabela 6.5.1 zestawienie kanalizacji.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Operat wodnoprawny.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 1_Orientacja.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 3_Typowy profil elementów odwodnienia.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 4_Profil podłużny.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 5_Studnia chłonna.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/STRONA_TYTUŁOWA.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.0.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.5.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.6.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/COR_PRUSZKOWSKA.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/STAŁA/SOR PRUSZKOWSKA.pdf
  • Inny 27_SST/1_DROGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Inny 27_SST/1_DROGOWA/00_TRESC.pdf
  • Inny 27_SST/5_SYGNALIZACJA/00_TREŚĆ.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Budowa linii WLZ Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Budowa oswietlenia ulicznego - Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Przebudowa linii napowietrznej nN - Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny Opinia_geotechniczna_Pruszkowska_w_Granicy.pdf
  • Inny Projekt_geotechniczny_Pruszkowska_w_Granicy.pdf
  • Inny Pruszkowska_UMOWA_(Załącznik_-_RPW_14371_2026)_z_Powiatem.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik A – Opis Przedmiotu Zamówienia.docx.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ/Zał. 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 2 - Oświadczenie Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia z postępowania.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 3 - Oświadczenie Wykonawcy dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5- Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 6 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 7 - Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 8 - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. 9 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik B – Projektowanie postanowienia umowy.pdf
  • Inny _corrupt_292686937.bin
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/1_DROGOWY I ODWODNIENIE/PR_DR_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/1_DROGOWY I ODWODNIENIE/PR_ODW_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/2_SANITARNY/PR_siec gazowa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/2_SANITARNY/PR_siec wodociagowa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/4_TELETECHNIKA/PR TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/5_SYGNALIZACJA/PR_sygnalizacja_Długa.pdf
  • Przedmiar 29_PRZEDMIARY/5_SYGNALIZACJA/PR_sygnalizacja_REJA.pdf
  • Przedmiar Przedmiar_KS_Pruszkowska.pdf
  • Przedmiar Przedmiar_W_Pruszkowska.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/RYS.W-1.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/RYS.W-2.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-1.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-2.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-3.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.02_PLAN_SYTUACYJNO-WYSOKOSCIOWY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.05_PROFIL_TYPOWY_ELEMENTOW_ODWODNIENIA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/2604010152_opinia.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/2604010152_PT.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/STRONA_TYTUفOWA_PT_IV_IV.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/STRONA_TYTUفOWA_PT_IV_IVB.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VII_PT_DOKUMENTACJA_GEOTECHNICZNA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/00_OPIS_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Projekt 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.03_OPIS_ROZBIORKI.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/SYGNALIZACJA SWIETLNA/Długa sygnalizacja PW.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/SYGNALIZACJA SWIETLNA/Reja sygnalizacja PW.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/STRONA_TYTUفOWA_PW_IVB.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/2604010152_opinia.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica.pdf
  • Projekt 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/STRONA_TYTUفOWA_PW_IVA.pdf
  • Projekt 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 2.1_Plan sytuacyjny - budowa urządzeń wodnych A.pdf
  • Projekt 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 2.2_Plan sytuacyjny - rozbiórka A.pdf
  • Projekt GK.7013.40.2026_PRUSZKOWSKA_GRANICA.pdf
  • Projekt Specyfikacja_techniczna_sieć_kan._w_ul._Pruszkowskiej_Granica.pdf
  • Projekt Specyfikacja_techniczna_sieć_wod._w_ul._Pruszkowskiej_Granica.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/01_STRONA_TYTULOWA_WODA.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/01_TRESC_WODA.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/02_STRONA_TYTULOWA_GAZ.pdf
  • STWiOR 27_SST/2_SANITARNA/02_TRESC_GAZ.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/1_SST-Pruszkowska-energetyka.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/2_SST-Pruszkowska-oswietlenie.pdf
  • STWiOR 27_SST/3_ELEKTRYCZNA/3_SST-Pruszkowska-wlz.pdf
  • STWiOR 27_SST/4_TELEKOMUNIKACYJNA/SST TT Pruszkowska Granica.pdf
  • STWiOR 27_SST/4_TELEKOMUNIKACYJNA/STRONA_TYTUفOWA_SST_IV.pdf
  • STWiOR 27_SST/5_SYGNALIZACJA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIA_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC WODOCIAGOWA/20251222_Gmina Michałowice__PT uzgodnienie wodociag.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIB_PT_BRANZA_SANITARNA - SIEC GAZOWA/RYS.G-4.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIA_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - OSWIETLENIE/20260107_Gmina Michalowice_GK.7021.122.2025_uzg proj. Tech..pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIA_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - OSWIETLENIE/TOM_IV_IIIA_oswietlenie.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IIIB_PT_BRANZA_ELEKTRYCZNA - SIEC ELEKTROENERGETYCZNA nN/TOM_IV_IIIB_przebudowa nN.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.03_PRZEKROJE_NORMALNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.04_PROFIL_PODLUZNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.06_SZCZEGOLY_KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.07_SZCZEGOLY_ZJAZDOW.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.08.1_PRZEKROJE_POPRZECZNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.08.2_PRZEKROJE_POPRZECZNE.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.09_SZCZEGOL_PROGU_WYSPOWEGO.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.10_SZCZEGOL_STUDNI_CHLONNEJ.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.11_SZCZEGOL_WPUSTU_DESZCZOWEGO.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/D.12_PLAN_ROZBIORKI.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_I_PT_BRANZA_DROGOWA/plot.log
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVA_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-SIEC/PT TT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_IVB_PT_BRANZA_TELEKOMUNIKACYJNA-KANAL/PT KT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VII_PT_DOKUMENTACJA_GEOTECHNICZNA/00_TRESC.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/plot.log
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/Z.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_VI_PT_BRANZA_ZIELEN/Z.02_INWENTARYZACJA_ZIELENI.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.01_PLAN_ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny 10-19_TOM_IV_PROJEKT_TECHNICZNY/TOM_IV_V_PT_BRANZA_KONSTRUKCYJNA/K.02_PLAN_ROZBIORKI.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/BRANŻA ELEKTRYCZNA_WLZ/Pruszkowska-WLZ.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/KANAL TECHNOLOGICZNY/PW KT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 1.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 2.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 3.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/PW TT Pruszkowska Granica Rys. nr 4.pdf
  • Inny 20-23_PROJEKT WYKONAWCZY/TELEKOMUNIKACJA/SIEC TELEKOMUNIKACYJNA/Tabela 6.5.1 zestawienie kanalizacji.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Operat wodnoprawny.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 1_Orientacja.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 3_Typowy profil elementów odwodnienia.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 4_Profil podłużny.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/Rys. 5_Studnia chłonna.pdf
  • Inny 24_OPERAT WODNOPRAWNY/STRONA_TYTUŁOWA.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.0.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.5.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.6.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.1.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.2.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.3.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/2.7.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/4.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/CZASOWA/COR_PRUSZKOWSKA.pdf
  • Inny 25-26_PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU/STAŁA/SOR PRUSZKOWSKA.pdf
  • Inny 27_SST/1_DROGOWA/00_STRONA_TYTULOWA.pdf
  • Inny 27_SST/1_DROGOWA/00_TRESC.pdf
  • Inny 27_SST/5_SYGNALIZACJA/00_TREŚĆ.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Budowa linii WLZ Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Budowa oswietlenia ulicznego - Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny 29_PRZEDMIARY/3_ELEKTRYCZNY/PR_Przebudowa linii napowietrznej nN - Granica ul. Pruszkowska.pdf
  • Inny Opinia_geotechniczna_Pruszkowska_w_Granicy.pdf
  • Inny Projekt_geotechniczny_Pruszkowska_w_Granicy.pdf
  • Inny Pruszkowska_UMOWA_(Załącznik_-_RPW_14371_2026)_z_Powiatem.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 130 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP