Postępowanie zakończone 2026-09-01
WYKONYWANIE DROBNYCH ROBÓT BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH ZWIĄZANYCH Z BIEŻĄCYM UTRZYMANIEM W NALEŻYTYM STANIE TECHNICZNYM OBIEKTÓW UKSW I INFRASTRUKTURY TERENOWEJ W OBRĘBIE KAMPUSÓW UKSW
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392084
- Zamawiający
- UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 28 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4 Załącznik nr 1 do Formularza oferty - Kosztorys ofertowy.xlsx
- SWZ 2 SWZ.pdf
- Wzór umowy 10 Załącznik nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz 3 Załącznik nr 1 do SWZ Formularz Oferty.docx
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 11 Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.docx
- Inny 5 Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie wstępne.docx
- Inny 6 Załącznik nr 3 do SWZ Zobowiązanie do udostępniania zasobów.docx
- Inny 7 Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
- Inny 8 Załącznik nr 5 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Inny 9 Załączniki do OPZ.zip
- Przedmiar Załączniki do OPZ/10 Załącznik nr 2 do OPZ Przedmiar robót.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/9 Załącznik nr 1 do OPZ Wymagania techniczne wykonania i odbioru robót .pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 28 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
- ROZBUDOWA SZAFY ZARZĄDZAJĄCEJ W SERWEROWNI GŁÓWNEJ UKSW
- WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA BUDOWIE SYSTEMU RECYKLINGU WODY OPADOWEJ DLA KOMPLEKSU MCB UKSW, ZLOKALIZOWANEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM PRZY UL. MARII KONOPNICKIEJ 1
- Rozbudowa i przebudowa bud. nr 25 zlok na dział. 115 oraz budowa miejsc parkingowych na dział. nr 99/1 i 100 w kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie wraz z dostawą i montażem Wyposażenia