Postępowanie zakończone 2026-08-24
Wymiana instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym przy ul. Padewskiej 24 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380736
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 849 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
- STWiOR STWIOR.pdf
- SWZ SWZ - TZ.PNK.260.32.2026.pdf
- Wzór umowy Postanowienia umowy_Padewska 24.pdf
- Formularz Formularz oferty - TZ.PNK.260.32.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 2026.BZP 00380736.01.pdf
- Inny BIOZ.pdf
- Inny Padewska24 PRD_IE_WEW (2026-06-05).ath
- Inny Padewska 24 PRD_IE_WEW (2026-06-05).pdf
- Inny rysunki.pdf
- Inny Uzgodnienie STOEN rysunek.pdf
- Inny Uzgodnienie STOEN tabelka.pdf
- Inny Załączniki do materiałów przetargowych - TZ.PNK.260.32.2026.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 849 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
- Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 8 w budynku przy ul. Śniardwy 8 w Warszawie w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
- Remont muru oporowego i zjazdu do garażu z odwodnieniem przy ul. J. Gagarina 32A dz. ew. 31 z obr. 1-03-01 w Warszawie
- Wykonanie usług w zakresie kontroli rocznej - głównej urządzeń zabawowych, urządzeń sportowych oraz elementów małej architektury znajdujących się na placach zabaw (...)
- Remont budynku “Domek Mauretański” ul. Puławska 55 w Warszawie.
- Opracowanie audytu energetycznego dla budynku przy ul. A. Malczewskiego 52 oraz wykonanie inwentaryzacji budowlanej w zakresie niezbędnym do sporządzenia audytu energetycznego.