Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Wymiana okien w Galerii Północnej Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00419244
- Zamawiający
- Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt OPZ.pdf
- Projekt pojekt budowlany/AR-001 - Rzut.pdf
- Projekt pojekt budowlany/AR-002 - Elewacja.pdf
- Projekt pojekt budowlany/AR-003 - Zestawienie.pdf
- Projekt pojekt budowlany/AR-004 - Detale.pdf
- Projekt pojekt budowlany/PAB-OPIS.pdf
- Projekt projekt techniczny/AE_GPW_PT_opis.pdf
- Projekt projekt techniczny/KO-01_PT-KO-01.pdf
- Projekt projekt techniczny/PT-OPIS.pdf
- Projekt projekt techniczny/WIL-IE-01_2026.pdf
- Projekt projekt techniczny/WIL-IE-02_2026_1-IE-Parter.pdf
- Projekt projekt techniczny/WIL-IE-03_2026.pdf
- Projekt projekt techniczny/WIL-IE-04_2026.pdf
- Projekt projekt techniczny/WIL-IE-OPIS_2026.pdf
- SWZ SWZ .pdf
- Wzór umowy Wzór umowy.pdf
- Formularz Formularz oferty - załącznik nr 2 do SWZ 26 08KM.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny decyzja MWKZ.pdf
- Inny pozwolenie bud..pdf
- Inny STEWIOR/WIL-Specyfika Techniczna ST ELEKTRYKA.pdf
- Inny STEWIOR/WIL-Specyfika Techniczna ST OGÓLNA.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ 26 08KM.docx
- Inny Załącznik nr A do formularza oferty - kryterium doświadczenie 26 08KM.docx
- Inny projekt techniczny/WIL-IE-05_2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP