Postępowanie zakończone 2026-07-09
Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa Ciechanów, nr inw. 105/045
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ciechanów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300975
- Zamawiający
- Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ciechanów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 8b Przedmiar robót Budynek biurowy.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8c STWiOR Budynek biurowy.pdf
- SWZ SWZ SA.270.5.2026_Budynek biurowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00300975.pdf
- Inny Załączniki 1-7 SWZ Budynek biurowy.zip
- Inny Załącznik nr 8a Projekt remontu Budynek biurowy.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 Umowa, karta gwarancyjna Budynek biurowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz ofertowy Budynek biurowy.pdf
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie Wykonawcy Budynek biurowy.pdf
- Inny Załącznik nr 3 Wykaz wykonanych robót Budynek biurowy.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz osób Budynek biurowy.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Zobowiązanie o oddaniu zasobów Budynek biurowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 Grupa kapitałowa Budynek biurowy.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP