Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Zabezpieczenie przed nadmierną filtracją zapory ziemnej Mylof na Brdzie w m. Zapora, gm. Czersk, powiat chojnicki
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418474
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
- Główny kod CPV
- 45240000-1 — Budowa obiektów inżynierii wodnej
- Miejsce wykonania robót
- Zapora, pow. chojnicki, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_3-Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. 1 Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/OPZ_Zał_1_pozwolenie na budowę.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/PAB_1_2026.06.26_WI-II.7840.3.13.2026.MŁ.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/PAB_2_2026.06.26_WI-II.7840.3.13.2026.MŁ.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/PZT_2026.06.26_WI-II.7840.3.13.2026.MŁ.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/ZL_2026.06.26_WI-II.7840.3.13.2026.MŁ.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_2_Projekt zagospodarowania terenu-II_2.pdf
- Projekt Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/2019_011_PW.pdf
- STWiOR Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_6-STWIORB.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Zał. 7 Projektowane postanowienia umowy/Zał. 7 Projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Zał. 2 Formularz Oferty.docx
- Formularz Zał. 2 Formularz Oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00418474_01.pdf
- Inny Zał. 10 Wykaz osób.docx
- Inny Zał. 3 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny Zał. 4 Oświadczenie Podmiotu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny Zał. 5 Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny Zał. 6 Oświadczenia Wykonawców, dotyczącego realizacji robót budowlanych.docx
- Inny Zał. 7 Projektowane postanowienia umowy/Zał_3_Klauzula Informacyjna.docx
- Inny Zał. 7 Projektowane postanowienia umowy/Zał_5_Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych.doc
- Inny Zał. 8A Oświadczenie o aktualności - wykonawca wykorzystujący certyfikat.docx
- Inny Zał. 8 Oświadczenia o aktualności informacji.docx
- Inny Zał. 9 Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_1_Projekt Budowlany/OPZ_Zał_1_1_ostateczność pozwolenia na budowę.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_10.1_Przekroje rowu odsiąkowego A.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_10.2_Przekroje rowu odsiąkowego B.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_10.3_Przekroje rowu odsiąkowego C.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_11.1_Profile podłużne ciągów drenażowych A.A1-A5.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_11.2_Profile podłużne ciągów drenażowych B. B1. C. C1. C2. D..pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_11.3_Profile podłużne ciągów drenażowych E1.F1.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_12.1_Schemat zabezpieczenia ławki.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_12.2_Przekrój przez zjazd ławki.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_13_Schemat studni drenarskiej wraz z schematem obsypki.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_14_Schemat wylotów drenarskich-II_14.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_15_Przekrój poprzeczny - likwidacja schodów-Schody do likwidacji.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_16_Schemat istniejących wylotów drenarskich-II_16.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_1_Mapa pogladowa-II_1.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_3.1_Profil podłużne zapory.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_3.2_Profil podłużne zapory.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_4_Profil podłużny w osi ławki.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_5.1_Przekroje poprzeczne zapory czołowej.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_5.2_Przekroje poprzeczne zapory czołowej.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_5.3_Przekroje poprzeczne zapory czołowej.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_6.1_Przekroje poprzeczne zapory bocznej.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_6.2_Przekroje poprzeczne zapory bocznej.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_7_Profil podłużny Brdy-II_7.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_8_Przekroje poprzeczne Brdy.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_9.1_Profil podłużny rowu odsiąkowego A.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_9.2_Profil podłużny rowu odsiąkowego B.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_2_Projekt wykonawczy/11_2019_PT_II_9.3_Profil podłużny rowu odsiąkowego C.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_4_1_DOK-3.783.13.2026.DR_zaświadczenia_o_ostateczności_decyzji_pozwolenie_wodnoprawne.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_4_DOK-3.7700.5.2023.DR_pozwolenie_wodnoprawne_Mylof.pdf
- Inny Zał. do Opisu przedmiotu zamówienia/Zał_5-Decyzja środowiskowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 18 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP