Postępowanie zakończone
Zagospodarowanie terenu Płockiego Nabrzeża Wiślanego wraz z infrastrukturą techniczną w Płocku, Etap II – odcinek od ulicy Mostowej do Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego.
GMINA - MIASTO PŁOCK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00245533
- Zamawiający
- GMINA - MIASTO PŁOCK
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIARY.zip
- Projekt Dział II OPZ - Nabrzeże Etap II.pdf
- SWZ Dział I SWZ (2).pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie 2.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny Decyzja nr 252026 z dnia 4 marca 2026 r - zezwolenie na usunięcie drzew.PDF
- Inny informacja z otwracia ofert.pdf
- Inny PB - Kawieckiego.zip
- Inny PW_E2 - Kawieckiego.zip
- Inny rysunek graficzny 1 - Projekt szaty roślinnej ul. Kawieckiego..pdf
- Inny Umowa + załączniki.zip
- Inny Wynik (2).pdf
- Inny załączniki w wersji edytowalnej.doc
- Inny Załącznik nr 1 do OPZ_Pismo PTW.doc
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ_Nabrzeże Etap II.docx
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Decyzja nr 275_2017.PDF
- Inny Załącznik nr 4 do OPZ - Decyzja 972-D-TC-U-16.PDF
- Inny Załącznik nr 5 do OPZ - Umowa dzierżawy nr WRUM005462025.PDF
- Inny Załącznik nr 5 do OPZ - Umowa dzierżawy nr WRUM005462025 - Rysunek.PDF
- Inny Załącznik nr 6 do OPZ - Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach z dnia 14.12.2016.PDF
- Inny Załącznik nr 7 do OPZ - Decyzja nr 99-17-PZ.W.PDF
- Inny Załącznik nr 8 do OPZ -Kawieckiego - mała architektura.odt
- Inny Załącznik nr 9 do OPZ - Decyzja z dnia 27.02.2026r - zezwolenie na usunięcie drzew.PDF
- Inny zapytanie 1, odpowiedź (2).pdf
- Inny zmiana warunku zapytanie 2, odpowiedź.pdf
- Projekt PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis pb rozdział 8/OPIS TECHNICZNY RODZIAL 8.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis i rysunki rozdział 7,8/R8 RYS 1.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis i rysunki rozdział 7,8/R8 RYS 2.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis i rysunki rozdział 7,8/R8 RYS 3.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis i rysunki rozdział 7,8/R8 RYS 4.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/opis i rysunki rozdział 7,8/R8 RYS 5.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/0 warunki wodno-gruntowe.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1.1 Mapa dokumentacyjna-1000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1.2 Mapa dokumentacyjna-1000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1.3 Mapa dokumentacyjna-1000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1.4 Mapa dokumentacyjna-1000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1.5 Mapa dokumentacyjna-1000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/1 Mapa dokumentacyjna-10 000.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.10 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.1 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.2 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.3 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.4 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.5 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.6 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.7 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.8 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/2.9 Przekroje geotechniczne.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/3 Właściwości fizyczno-mechaniczne--.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/4 Objaśnienia symboli i znaków.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/5 Karty sondowań penetracyjnych.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/6 Karty sondowań DPL.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/7 Karty przewiertów rdzeniowych.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/Geotechnika/Projekt geotechniczny.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/IBIOZ.pdf
- Inny PB - Kawieckiego/DROGOWA+PZT/PZT_Drogowy.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/5_Nabrzeże_Oświetlenie_PR_E2-17.02.2026.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/KI_Drogowy_Nabrzeże_Etap II 1 18.02.2026.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Nabrzeże_KD_ETAP_II_KI-16.02.2026.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Nabrzeże_WOD-KAN_ETAP_II_KI-16.02.2026.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Nabrzeże_zieleń_E.2_PR.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Przedmiar - ROBOTY INŻYNIERYJNE.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Teletechnika-17.02.2025.pdf
- Przedmiar PW_E2 - Kawieckiego/DROGOWA/PR_Drogowy_Nabrzeże_Etap II.pdf
- Przedmiar PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/Nabrzeże_KD_ETAP_II_PR.pdf
- Przedmiar PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/Nabrzeże_KD_ETAP_II_przedmiar.ath
- Przedmiar PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/Nabrzeże_WOD-KAN_ETAP_II_PR.pdf
- Przedmiar PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/Nabrzeże_WOD-KAN_ETAP_II._przedmiar.ath
- Projekt PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/PW/PW_opis.pdf
- Projekt PW_E2 - Kawieckiego/DROGOWA/PSOR_v1_GMPlock_Nabrzeze_Etap-II_Kawieckiego_2017-02-08.pdf
- Projekt PW_E2 - Kawieckiego/DROGOWA/PW_Drogowy_Nabrzeże_Etap_II.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/SST/SST_arch.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/SST/SST_taras.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/SST/SST_tyt.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/DROGOWA/SST_Drogowa_Nabrzeże_Etap II.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(OŚW)/2_Nabrzeże_Oświetlenie_SST_E2.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/SSt/PW_Nabrzeze_IS_SST_str_EII.doc
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/SSt/STWiORB_IS_EII.docx
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/SSt/STWiORB_IS_EII.pdf
- STWiOR PW_E2 - Kawieckiego/TELEKOMUNIKACJA/SST.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/PW/W -1.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/PW/W-2.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/PW/WK-1.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ARCHITEKTURA/PW/WK-2.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(KOLIZJE)/PW - Etap II.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(KOLIZJE)/Specyfikacja etap I i II.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(OŚW)/1_Nabrzeże_Oświetlenie_PW_E2.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(OŚW)/4_Nabrzeże_Oświetlenie_KO_E2.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/ELEKTRYCZNA(OŚW)/5_Nabrzeże_Oświetlenie_PR_E2.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/Inwentaryzacja zieleni JS.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-01.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-02.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-03.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-04.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-05.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-06.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-07.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/IS-08.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/PW_Nabrzeże _IS_deszcz_opis_EII.doc
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/PW_Nabrzeże_IS_deszcz_profile.dwg
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/PW_Nabrzeze_IS_deszcz_str_EII.doc
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KD/PW_Nabrzeże_IS_opis_EII.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/Nabrzeże_etap_II_PR.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/KI/PW_Nabrzeze_PR_ETAP_II.doc
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/mapa/PW - arkusz plotu.dwg
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/mapa/Rybaki-sanitarna 2017-03-06.dwg
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-01.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-02.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-03.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-04.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-05.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-06.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/IS-07.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/PW_Nabrzeżę_IS_wod-kan_opis_EII.doc
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/PW_Nabrzeże_IS_wod-kan_opis_EII.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/PW_Nabrzeże_IS_wod-kan_profile.dwg
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/SANITARNA/woda i Ks/PW_Nabrzeze_IS_wod-kan_str_EII.doc
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/TELEKOMUNIKACJA/KO.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/TELEKOMUNIKACJA/PR.pdf
- Inny PW_E2 - Kawieckiego/TELEKOMUNIKACJA/PW_E2.pdf
- Wzór umowy Umowa + załączniki/Umowa - Nabrzeże Etap II - skrócony wykaz dokumentacji (od AŻ 05.02.2026) + AT (05.02) + AR + AT (06.02) + KW (25.02) + AT (25.02).docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 10 do Umowy - Oswiadczenie o umowach podwykonawczych.odt
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 11 do Umowy - Wytyczne do dokumentacji powykonawczej.odt
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 12 do Umowy - Gwarancja jakości (+zm. AT 19.05) akc. MG (26.05.2025).docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 13 do Umowy - Istotne postanowienia gwarancji należytego wykonania.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 14 do Umowy - Oświadczenie-deklaracja.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 15 do Umowy (PNW).odt
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 16 do umowy - Formularz cenowy.xlsx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 1a do Umowy - Tablice informacyjne (opis).docx
- Inny Umowa + załączniki/Załacznik nr 1a - tablica_utrudnienia.pdf
- Inny Umowa + załączniki/Załacznik nr 1 - Wniosek o zatwierdzenie materiałów.doc
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 2 do Umowy - EBI.odt
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 3 do Umowy - Oświadczenie Podwykonawcy.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 4 do Umowy - Oświadczenie dalszego podwykonawcy.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 5 do Umowy - Oświadczenie o podwykonawcach.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 6 do Umowy - Oświadczenie o dalszych podwykonawcach.doc
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 7 do Umowy - Oświadczenie.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 8 do Umowy - Oświadczenie dalszy Podwykonawca.docx
- Inny Umowa + załączniki/Załącznik nr 9 do Umowy - Oświadczenie wykonawcy i podwykonawcy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP