Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu łazienek wraz z holem WC na II piętrze budynku Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 28.
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410785
- Zamawiający
- Ośrodek Rozwoju Edukacji
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zalacznik nr 11 do PFU - rzuty.zip
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - SOPZ - Program funkcjonalno-użytkowy-sig.pdf
- SWZ SWZ wraz z załącznikami-sig.pdf
- Formularz Załączniki w formie edytowalnej.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych-sig.pdf
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Wzór wykazu osób-sig.pdf
- Projekt [11] - PFU-CZĘŚĆ GRAFICZNA PDF.pdf
- Projekt A.01 Lokalizacja.pdf
- Projekt A.02 Stan istniejący, Wyburzenia.pdf
- Projekt A.03 Ściany, Posadzki.pdf
- Projekt A.04 Aranżacja.pdf
- Projekt A.05 Sufity.pdf
- Projekt A.06 Elewacje - Okna do renowacji.pdf
- Projekt A.09 Zestawienie Stolarki.pdf
- Projekt B-IS.1 schemat went. klimat. II piętro.pdf
- Projekt B-IS.2 schemat went. klimat. - III piętro.pdf
- Projekt B-IS.3 schemat went. klimat. dach.pdf
- Projekt B-IS.4 Woda, kanalizacja.pdf
- Projekt M.1 Siedzisko i witryny w holu.pdf
- Projekt M.3 Aneks kuchenny.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP