Postępowanie zakończone 2026-07-10
"Aktywne Place Zabaw 2026" zadanie pn. "Przebudowa placu zabaw przy żłobku w Grodkowie"
Gmina Grodków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299467
- Zamawiający
- Gmina Grodków
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 19.06.2026 r..pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.zip
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/00_1 PFU.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/07 WWIORB.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/01 Projekt zagospodarowania terenu 1_500.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/02 Projekt zagospodarowania terenu 1_250.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/03 Plan 1_500.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/04 Plan 1_250.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/05 Mapa zasadnicza.PDF
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/06 Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/08 Wpis i wyrys z miejscowego planu.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/09 Wypis z rejestru gruntów.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP