WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-29

[B/04/2026] Wykonanie nowego ogrodzenia, wraz z rozbiórką starego muru ul. Oleska 14-19 Opole

UNIWERSYTET OPOLSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00243131
Zamawiający
UNIWERSYTET OPOLSKI
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Inny B-04-2026 Dokumenty zamówienia_publ.14.05.2026.zip
  • Inny B-04-2026 Informacja z otwarcia ofert.docx
  • Przedmiar B-04-2026 Zał. nr 1.1 - Dokumentacja_OPZ/Ogrodzenie OZNS-przedmiar.pdf
  • STWiOR B-04-2026 Zał. nr 1.1 - Dokumentacja_OPZ/STWiOR Ogrodzenie OZNS.pdf
  • SWZ B-04-2026 - SWZ.docx
  • Wzór umowy B-04-2026 Zał. nr 3 - projekt umowy_akc.Rpr. 12.05.2026.docx
  • Formularz B-04-2026 Zał. nr 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
  • Ogłoszenie B-04-2026 Opublikowane w BZP Ogłoszenie o zamówieniu 14.05.2026.pdf
  • Inny B-04-2026 Zał. nr 1.1 - Dokumentacja_OPZ/zał nr 1 _OPZ_OGRODZENIE OZNS.pdf
  • Inny B-04-2026 Zał. nr 2 - Ośw. o niepodleganiu wykl..docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP