Postępowanie zakończone 2026-07-09
B/07/2026 - Wykonanie prac remontowych w obiektach Uniwersytetu Opolskiego
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305993
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-07-2026 SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.1 COLL-CIVITAS/Collegium Civitas OPZ.docx
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.1 COLL-CIVITAS/Collegium Civitas Przedmiar.pdf
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.2 COLL-PAEDAGOGICUM/Collegium Paedagogikum Załącznik nr 1.2 OPZ.docx
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.2 COLL-PAEDAGOGICUM/Przedmiar Collegium Paedagogicum.pdf
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.3 BUD-GŁ-201-205 SEG-A/OPZ Remont pomieszczeń 201-205 w budynku głównym Oleska 48 (seg. A).docx
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.3 BUD-GŁ-201-205 SEG-A/Przedmiar remont pomieszczeń 201-205.pdf
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.4 BUD-GŁ 307, 318, 401 INP/OPZ Remont pomieszczeń 307, 318, 401 Instytutu Nauk Pedagogicznych.docx
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.4 BUD-GŁ 307, 318, 401 INP/Przedmiar Remont pomieszczeń 307, 318, 401 Instytutu Nauk Pedagogicznych-1.pdf
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.5 BUD-GŁ 219-227, 232-235/OPZ Oleska 48 wymiana drzwi i remont pomieszczeń.docx
- Przedmiar B-07-2026 Załącznik nr 1.5 BUD-GŁ 219-227, 232-235/Przedmiar Oleska 48 wymiana drzwi i remont pomieszczeń.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.1 COLL-CIVITAS/ST 00 STWiOR Ogólny_Collegium Civitas.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.1 COLL-CIVITAS/ST 01 STWiOR Roboty malarskie Collegium Civitas.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.1 COLL-CIVITAS/ST 02 STWiOR Roboty tynkarskie Collegium Civitas.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.2 COLL-PAEDAGOGICUM/ST 00 STWiOR Ogólny_Collegium Pedagogicum.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.2 COLL-PAEDAGOGICUM/ST 01 STWiOR Roboty malarskie Collegium Pedagogicum.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.3 BUD-GŁ-201-205 SEG-A/STWiORB Remont pomieszczeń 201-205 w budynku głównym Oleska 48 (seg. A).pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.4 BUD-GŁ 307, 318, 401 INP/STWiORB Remont pomieszczeń 307, 318, 401 Instytutu Nauk Pedagogicznych.pdf
- STWiOR B-07-2026 Załącznik nr 1.5 BUD-GŁ 219-227, 232-235/STWiORB Oleska 48 wymiana drzwi i remont pomieszczeń.pdf
- SWZ B-07-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy B-07-2026 Załącznik nr 3 - projekt umowy.docx
- Formularz B-07-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie B-07-2026 Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny B-07-2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”