Postępowanie zakończone 2026-07-13
B/09/2026 - Wykonanie remontu holu, klatki schodowej i korytarzy oraz remontu pomieszczeń WMFiI na II piętrze w budynku głównym Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Oleskiej 48
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310984
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-09-2026 - SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar B-09-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ cz. 1 - remont holu, klatek schodowych i korytarzy Oleska 48/OPZ Remont holu głównego Oleska 48, malowanie klatek schodowych i korytarzy -.docx
- Przedmiar B-09-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ cz. 1 - remont holu, klatek schodowych i korytarzy Oleska 48/Przedmiar.pdf
- Przedmiar B-09-2026 Załącznik nr 1.2 OPZ cz. 2 - remont pom. WMFiI IIp. Oleska 48/OPZ Remont pomieszczeń w bud. głównym Oleska 48 (seg. A).docx
- Przedmiar B-09-2026 Załącznik nr 1.2 OPZ cz. 2 - remont pom. WMFiI IIp. Oleska 48/Przedmiar Remont pomieszczeń w bud. głównym Oleska 48 (seg. A).pdf
- STWiOR B-09-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ cz. 1 - remont holu, klatek schodowych i korytarzy Oleska 48/STWiORB Oleska 48 remont holu, malowanie klatek schodowych i korytarzy.pdf
- STWiOR B-09-2026 Załącznik nr 1.2 OPZ cz. 2 - remont pom. WMFiI IIp. Oleska 48/STWiORB Remont pomieszczeń w bud. głównym Oleska 48 (seg. A).pdf
- SWZ B-09-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy B-09-2026 Załącznik nr 3 - projekt umowy.docx
- Formularz B-09-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie B-09-2026 Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny B-09-2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”