Postępowanie zakończone 2026-07-28
[B/10/2026] Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334082
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-10-2026 Dokumenty zamówienia_opubl.09.07.2026.zip
- Przedmiar przedmiar/Opole - instalacje elektyczne i słaboprądowe - przedmiar robót.pdf
- Przedmiar przedmiar/PRD BUD_IB_OPOLE.pdf
- Przedmiar przedmiar/Sanitariaty - Instytut Biologii, Uniwersytet Opolski, Oleska 48, Opole - przedmiar.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-opis.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/PT-W_went._co_rys. S1.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/PT-W_went._co_rys. S2.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/PT-W_wod-kan_rys. S3.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/PT-W_wod-kan_rys. S4.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PAB_ALL.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PT_ARCH_ALL_compressed.pdf
- Projekt specyfikacje/Opole_sanitariaty_inst.sanit_STWiO.pdf
- STWiOR specyfikacje/STWiOR_BUD_IB_300.pdf
- STWiOR specyfikacje/STWIOR_EL_UO_Z2.pdf
- SWZ B-10-2026 - SWZ.docx
- Wzór umowy B-10-2026 Zał. nr 3 Projekt umowy_ akc. rpr. 07.07.2026.docx
- Formularz B-10-2026 Zał. nr 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Ogłoszenie B-10-2026 Opublikowane w BZP Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny B-10-2026 Zał. nr 2 - Ośw. o niepodleganiu wykl. i spełn war udziału.docx
- Inny B-10-2026 Zał. nr 4 - Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny B-10-2026 Zał. nr 5 - Wykaz osób.docx
- Inny B-10-2026 Zał. nr 6 - Ośw. z art 117 ust 4 Pzp.docx
- Inny B-10-2026 Zał. nr 7 - Wykaz robót.docx
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.0.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.1.A.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.1.B.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.2.A.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.2.B.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-1.X_schem_R00-E-1.2.C.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-2.X_rzut_R00-E-2.1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-2.X_rzut_R00-E-2.2.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-2.X_rzut_R00-E-2.3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-2.X_rzut_R00-E-2.4.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje elektryczne/E2512_UO_BiologiaWC_PT_E-strona_tyt.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/Opole_sanitariaty_ośw._PT.doc
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/Opole_sanit_opis_PT.doc
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/Opole_sanit_zawartość oprac._PT.doc
- Inny dokumentacja projektowa/instalacje sanitarne/strona_tyt_LAZIENKI_sanit._PT.doc
- Inny Pozwolenie na budowę.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”