Postępowanie zakończone 2026-07-24
B/11/2026 Przebudowa i wyposażenie sal wykładowych nr 249 (na potrzeby Instytutu Fizyki) oraz nr 154 (na potrzeby WNS), zlokalizowanych w segmencie F budynku UO przy ul. Oleskiej 48 w Opolu
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330952
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-11-2026 Dokumentacja postępowania.zip
- Przedmiar B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PRZEDMIARY/030526_Sala 154_Przedmiar.pdf
- Przedmiar B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PRZEDMIARY/26-02 Wentylacja i klimatyzacja sal 154 i 249 Uniwersytetu Opolskiego, ul. Oleska 48, Opole - przedmiar.pdf
- Przedmiar B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PRZEDMIARY/310526_Przedmiar_roboty budowlane_AULA Fizyka.pdf
- Przedmiar B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PRZEDMIARY/Opole - instalacje elektyczne i słaboprądowe - przedmiar robót.pdf
- Projekt B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/ALL_PT_compressed.pdf
- Projekt B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/PT_ARCH_ALL_FIZYKA.pdf
- Projekt B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E2512_UO_Aule_PT_E_merged.pdf
- Projekt B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Opole_inst.sanit_154, 249_opis_PT.pdf
- Projekt B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/STWiOR/Opole_inst.sanit_154, 249_STWiO.pdf
- STWiOR B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/STWiOR/310526_SST AULA Fizyka roboty budowlane.pdf
- STWiOR B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/STWiOR/STWIOR_EL_UO_Z4.pdf
- SWZ B-11-2026 SWZ.pdf
- Wzór umowy B-11-2026 Załącznik nr 3 Projekt umowy.docx
- Formularz B-11-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU 2026 BZP 00330952 01.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ.docx
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/06_01_2026_PARTER_A1.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/06_01_2026_PARTER_A2.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/06_01_2026_PARTER_A3.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/06_01_2026_PARTER_A4.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/06_01_2026_PARTER_PZT.dwg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/PAB_AULA_FIZYKA_do_wyslania.dwg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/09_05_2026/Aula-Cam1-03P.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/09_05_2026/Aula-Cam2-03P.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/09_05_2026/OKLD/Aula-Cam1-04P.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/09_05_2026/OKLD/Aula-Cam2-04P.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/LAST/Aula-Cam1-05P3.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/LAST/Aula-Cam1A-05P3.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PAB/WIZUALIZACJE/LAST/Aula-Cam2-05P.jpg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Sala 154_went._plot_S1.dwg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Sala 154_went._plot_S1.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Sala 249_went._plot_S2.dwg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Sala 249_went._plot_S2.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Wentylatorownia_plot_S3.dwg
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ/PROJEKT/PT INSTALACJE SANITARNE/Wentylatorownia_plot_S3.pdf
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia i warunków.docx
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 4 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące wspólnego ubiegania się o zp.docx
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 6 Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny B-11-2026 Załącznik nr 7 Wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”