WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17

B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.

UNIWERSYTET OPOLSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417894
Zamawiający
UNIWERSYTET OPOLSKI
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Niechcic
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
1 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Inny B-12-2026-A - SWZ z załącznikami.zip
  • Przedmiar B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/DS. Niechcic - przedmiar robót.pdf
  • STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/STWiOR - DS. Niechcic - malowanie klatki schodowej i holu głównego.pdf
  • SWZ B-12-2026-A SWZ.pdf
  • Wzór umowy B-12-2026-A Załącznik nr 3 - projekt umowy - akceptacja ZOP.docx
  • Formularz B-12-2026-A Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie B-12-2026-A Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
  • Inny B-12-2026-A Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
  • Inny B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/zał. nr 1 OPZ DS. Niechcic - malowanie klatki schodowej i holu głównego.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP