Postępowanie zakończone 2026-07-24
B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334144
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-12-2026 - SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/Remont części pomieszczeń WE U Przedmiar.pdf
- Przedmiar B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/DS. Niechcic - przedmiar robót.pdf
- STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/ST 00 STWiOR Ogólny_Ekonomia - Remont pom 16 16a 16 b 41 41a 41 b 52 53.doc
- STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/ST 01 STWiOR Roboty malarskie_C Oeconomicum- Remont pom 16 16a 16b 41 41a 41b 52 53.doc
- STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/ST 03 STWiOR_Roboty_elektryczne_Ekonomia- Remont pom 16 16a 16 b 41 41 a 41 b 52 53.docx
- STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/ST 05 STWiOR posadzki z tworzyw sztucznych Remont pokoi WE 26r.doc
- STWiOR B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/STWiOR - DS. Niechcic - malowanie klatki schodowej i holu głównego.pdf
- SWZ B-12-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy B-12-2026 Załącznik nr 3 - projekt umowy - akceptacja ZOP.docx
- Formularz B-12-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie B-12-2026 Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny B-12-2026 Załącznik nr 1.1 - OPZ cz. 1 - Remont pom. EKONOMIA/zakres prac remontowych pokoje 52,53,41,16 8 Ekonomia.docx
- Inny B-12-2026 Załącznik nr 1.2 - OPZ cz. 2 - Malowanie kl. sch. i hol DS Niechcic/zał. nr 1 OPZ DS. Niechcic - malowanie klatki schodowej i holu głównego.docx
- Inny B-12-2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- [B/10/2026] Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO