Postępowanie zakończone 2026-07-23
[B/13/2026] Przebudowa auli Uniwersytetu Opolskiego ul. Oleska 22 (Instytut Biologii)
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330361
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-13-2026 Dokumenty zamówienia_opubl. 08.07.2026.zip
- Przedmiar B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PRZEDMIARY/instalacje elektr_przedmiar.pdf
- Przedmiar B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PRZEDMIARY/rob bud i wyposażenie_przedmian.pdf
- Przedmiar B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PRZEDMIARY/roboty inst sanit_przedmiar.pdf
- STWiOR B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/STWIOR/STWiOR_BUD I WYPOSAŻENIE.pdf
- STWiOR B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/STWIOR/STWiOR instal elektryczne.pdf
- STWiOR B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/STWIOR/STWiOR instal sanitarne.pdf
- SWZ B-13-2026 - SWZ_v.docx
- Wzór umowy B-13-2026 Zał. nr 3 Projekt umowy_akc. Rpr 07.07.2026.docx
- Formularz B-13-2026 Zał. nr 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Ogłoszenie B-13-2026 Opublikowane w BZP ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PAB I PT/PAB.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PAB I PT/PT Architektura.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PAB I PT/PT Branża elektryczna.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/PAB I PT/PT Branża sanitarna.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/pozwolenie na budowę.pdf
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/WIZUALIZACJE/wiz 1.jpg
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/WIZUALIZACJE/wiz 2.jpg
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/WIZUALIZACJE/wiz 3.jpg
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/WIZUALIZACJE/wiz 4.jpg
- Inny B-13-2026 Zał. nr 1.1 - OPZ_Dokuemntacja/Zestawienie elem wypos Sali audytoryjnej.docx
- Inny B-13-2026 Zał. nr 2 - Ośw. o niepodleganiu wykl. i spełn war udziału.docx
- Inny B-13-2026 Zał. nr 4 - Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny B-13-2026 Zał. nr 5 - Wykaz osób_v.docx
- Inny B-13-2026 Zał. nr 6 - Ośw. z art 117 ust 4 Pzp.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”